Koncert na podporu Petra Pavla. Vystoupilo 35 zpěváků jako Janek Ledecký, Bára Basiková, Xindl X, Radek Banga, Adam Mišík či Tomáš Matonoha
23.1.2023
Kategorie: Hudba

Koncert na podporu Petra Pavla: Ledecký, Basiková a dalších 33 zpěváků

Řekli si, že vyjadřovat podporu na sociálních sítích je málo, tak vyrazili do klubu. Koncert na podporu Petra Pavla v prezidentských volbách odehrálo pětatřicet českých zpěváků či zpěvaček. Do malé Lucerny se vměstnaly také osobnosti mimo hudební scénu.

Na podporu generála, jemuž vyjádřili podporu neúspěšní kandidáti Danuše Nerudová či Marek Hilšer a také premiér současné vlády Petr Fiala, se konala řada akcí. Tahle ale byla co se účasti slavných týče vůbec největší. Lucerna Music Bar praskal ve švech, Petr Pavel ale nedorazil!

Koncert na podporu Petra Pavla obohatil i Pavel Callta

Koncert na podporu Petra Pavla obohatil i Pavel Callta

Na pódiu se vystřídali Janek Ledecký, Bára Basiková, Xindl X, Pavel Callta, Aleš Háma, Tomáš Matonoha, Ondřej Ruml, Dáša Zázvůrková, Adam Mišík či Radek Banga. Ukázal se třeba i herec Jan Čenský.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Radek Banga (@radekbanga)

U vchodu se tvořily fronty, koncert na podporu Petra Pavla organizátoři vysílali také živě na sociálních sítích. Trval čtyři a půl hodiny! Bývalý hokejista a vítěz Stanley Cupu Jiří Hrdina přišel, stejně jako většina, ve flanelové košili. Ostatně věta: „Když jsi Pavel, nahoď flanel!“ je jedním z generálových hesel.

V klubu ve Vodičkově ulici se ukázali i mladiství. „Zatím nemůžu volit, ale alespoň zpěvem chci podpořit prezidenta, za kterého se nebudu stydět,“ řekla Sára Janečková, dcera moderátorky Ester Janečkové, známé z pořadu Pošta pro tebe. Volby proběhnou v pátek a sobotu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat