Seriál Most! se vrací
10.1.2023
Kategorie: Film

Dycky Most! ČT vrací seriál na obrazovky, poběží každou středu

Hrad Hněvín, nechvalně proslulé stovky, Luďan i Dáša. Teda Pavel. Na obrazovky České televize se po letech vrací seriál Most!, který si při premiérovém vysílání oblíbil snad každý divák. Od kolika hodin se bude vysílat a na co všechno se můžeme těšit?

Kromě autorů, štábu a herců z toho profitovalo i samotné město. Byť snímek poukazuje na některé jeho neduhy, po odvysílání pár dílů se na sever Čech začali sjíždět lidé ze všech koutů republiky. A to hlavně do restaurace Severka nedaleko hřiště na Souši, kde loni áčko Baníku vykopalo postup do třetí nejvyšší fotbalové soutěže.

Ale zpět k samotnému seriálu. ČT odvysílá první díl už dnes, poběží od 21:20, hned po minisérii Případ pro exorcistu. Každou další středu ve stejný čas se pak budeme moct pobavit u dalších epizod, celkem jich je osm.

Populární Most! se vrací i se Severkou na obrazovky

Most! se vrací i se Severkou na televizní obrazovky

Znovu si tak připomeneme, kterak životními úspěchy nepolíbeného Luďana (hraje Martin Hofmann) navštíví pošťák Ondra z Pošty pro tebe, aby se setkal se sestrou Dášou (Erika Stárková), jež kdysi bývala Pavlem. Nebo aby chtěl Franta (Zdeněk Godla) odvézt sraženého chodce do spalovny.

Důvod, proč se Most! vrací, je prostý. V roce 2019 trhal sledovanost, premiérový díl vidělo 1,3 milionu diváků, ten závěrečný dokonce 1,61 milionu. Stal se tak tehdy vůbec nejúspěšnějším seriálem ČT v historii.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Česká televize

Sledujte nás na Instagramu.

Mohlo by vás také zajímat