Vlaďka Erbová zbohatla díky bytům ve městě Most
24.6.2019
Kategorie: Celebrity

Dycky Most! Erbová nakoupila na severu jedenáct bytů, je z ní milionářka

Vlaďka Erbová by se z fleku mohla stát realitní makléřkou. Česká modelka před lety, kdy ještě ceny nemovitostí nebyly tak vysoké, investovala finance do bytů v rodném Mostě. Kdyby je nyní prodala, přišla by si na miliony korun!

Most není jen město, kde se točil zatím letos nejúspěšnější český seriál. Je to také království Vlaďky Erbové. Úspěšná modelka si tam v době, kdy ještě žila s bývalým manželem a současným vězněm Tomášem Řepkou, zajistila růžovou budoucnost. Zainvestovala totiž do tamních nemovitostí. Jako by tušila, jak v příštích letech vyletí ceny vzhůru!

Erbová si v období kolem roku 2012, kdy probíhala privatizace Mostecké bytové, pořídila za solidní peníz rovnou čtyři byty. Podle Expresu, který údajně získal kupní smlouvy všech jejích kvartýrů, za ně zaplatila jen 314 tisíc. Nyní je jejich hodnota minimálně třikrát vyšší.

Vlaďka Erbová je za vodou

Vlaďka Erbová je za vodou

37letá dáma se může chlubit třemi vlastněnými byty o velikosti 3+1. Za dva z nich měla zaplatit shodně 87 tisíc, třetí jí stál rovných 110 tisíc. Podle experta Radka Molíka, jenž v severočeském městě úspěšně provozuje svoji realitku, nyní mají zmíněné byty hodnotu 500 tisíc, 400 a 300 tisíc korun. Cennější už je prý také poslední a nejmenší „bejvák“ Erbové o velikosti 1+1.

Kdyby se nyní všech zmíněných nemovitostí zbavila, podle Molíka by mohla vyinkasovat až 1,5 milionu korun! A pozor, to není vše. Tmavovlasá modelína řádila na realitním trhu i před dvěma lety, kdy randila s hokejistou Michalem Gulašim. Společně s ním si měla pořídit dalších pět mosteckých bytů, tentokrát však v sociálně slabších lokalitách, jako jsou třeba tamní „stovky“, a další dva v Litvínově. I jejich hodnota časem rychle vzroste.

Vlaďka v tom prostě umí chodit a už dnes má zajištěnou budoucnost. Vždyť jen za nájemné jí na účtu každý měsíc přistane v součtu téměř sto tisíc korun. To ujde, že?

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura/Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat