Tomáš Řepka nemá ve vězení žádné výhody
11.6.2019
Kategorie: Celebrity

Má Řepka zvláštní celu a výběr ze tří jídel? Vezeňská služba uvedla, jak to je

Tomáš Řepka má za sebou prvních pár dní ve vězení, kam byl poslán kvůli kybernetickým útokům na svou bývalou manželku. Prakticky okamžitě se začaly objevovat informace, že má bývalý fotbalista za mřížemi spousty výhod. Spekulace bulvárních tisků ale nyní vyvrátila přímo Vězeňská služba, která takové zprávy rezolutně odmítla.

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka, který si během své kariéry zahrál třeba v Itálii či Anglii, má za sebou první dva týdny za mřížemi. A jak se dalo předpokládat, rozhodně to pro něj nebyla procházka růžovou zahradou. Vždyť se zapotil už předtím, než do výkonu trestu nastoupil. „Vítej v peklo, tady zdechneš!“ řvali jeho noví „kolegové“ z oken ruzyňské věznice. Český bulvár tak měl hned o čem psát.

Jen pár hodin po jeho uvěznění se začaly šířit informace o tom, že sparťanská legenda dostala speciální režim. Podle plátku Expres vyfasoval Řepka status „možného objektu napadení“ a začal čerpat různé výhody. Údajně byl umístěn do zvláštní cely a na rozdíl od ostatních odsouzených si mohl vybírat ze tří různých jídel, včetně meníčka pro bachaře. To by byl přepych, že?

Byl to samozřejmě nesmysl. Protože ale tyto informace začalo šířit vícero deníků, vzala Vězeňská služba vše do svých rukou a sepsala prohlášení. „Bulvární redakce velmi intenzivně řeší osobu odsouzeného Tomáše Řepky. V článcích se objevují nepravdivé a nesmyslné informace o jeho pobytu ve výkonu trestu,“ sdělila prostřednictvím facebookového účtu.

Nemá žádné výhody

„Ze zákona nemůžeme poskytovat informace ke konkrétním vězněným osobám, nicméně co se týká odsouzeného Tomáše Řepky, uvádíme, že je zařazen ve standardní věznici se standardním režimem a rozhodně nemá žádné nadstandardní výhody.“

Řepka byl poslán za mříže po usvědčení ze zpronevěry a poškození cizích práv. Pokud se nad ním nikdo nesmiluje, odsedí si dva a půl roku.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat