První rozhovor. Co řekl Petr Švancara po návratu ze Survivoru?
10.3.2023
Kategorie: Celebrity

Petr Švancara po návratu ze Survivoru: Hned básnil o jídle!

Co mu nejvíc chybělo? Samozřejmě rodina, kamarádi, a potom strava. Petr Švancara po návratu ze soutěže Survivor básnil o jídle. Tatarka, kečup, majonéza. Nejen proto se těšil zpátky do Česka.

Jak už jsme psali, fotbalový bohém v Survivoru drasticky zhubl. Zatímco doma se pořád tláskal (miluje chlebíčky), tam trpěl. „Byl jsem tam 37 dní, musím se přiznat, že ty poslední dny, jak mi odcházelo tělo, už jsem toho měl dost. Člověk má čím dál větší myšlenky jít domů. Zaprvé moje smutnost, zadruhé hlad,“ přiznal Petr Švancara po návratu.

„V pětačtyřiceti letech třicet sedm dní nejíst, ještě jak jsem vylezl od manželky rozmazlenej z gauče a plnou lednicou, tak to bylo akorát,“ řekl v rozhovoru pro Novu. A pak svým brněnským přízvukem prozradil: „Až ucítím první spálenej olej, tak valím tam. Dám si to s tatarkou, kečupem, majonézou, se vším si to tam nabóchám.“

Fantastická zkouška

Účasti však nelituje, naopak. „Strašně mě to bavilo, fantastická životní zkouška,“ dodal Švancara. Právě na něj se nejvíce těšil vítěz první řady Vláďa Čapek, jak nám prozradil v rozhovoru.

Na nejlepší Petrovy hlášky se podívejte zde.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Přečtěte si také