Petr Švancara skončil v Survivoru: Pohublý až na kost!
10.3.2023
Kategorie: Celebrity

Drastická proměna. Petr Švancara skončil v Survivoru pohublý až na kost

Všichni byli zvědaví, jak to na ostrově zvládne hlavně po fyzické stránce. Přežil, ovšem… Fotbalový bohém Petr Švancara skončil v Survivoru pohublý až na kost. Milovník jídla je teď k nepoznání.

O jeho vyřazení rozhodl duel proti Martinovi Konečnému v rámci kmene Rebelů, kteří si ho vybrali. Původně startoval v soutěži Survivor za Hrdiny. „Byl to můj nejrychlejší přestup v kariéře,“ vtipkoval bývalý fotbalista. Teď už se směje doma. Tam ho dost možná ani nepoznali.

„Švanci“ byl jistě po návratu samý úsměv, ovšem když si stoupl na váhu, musel být v šoku. Nedostatek stravy ho drasticky poznamenal, místo bříška mu jsou vidět kosti. „37 dní jsem pořádně nejedl, teď budu 37 let jen žrát,“ napsal na Instagramu Petr Švancara.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Petr Švancara (@petr.svancara)

Klesne sledovanost?

Spousta lidí na reality show koukala hlavně kvůli němu, i proto teď někteří fanoušci píší na sociálních sítích, že je Survivor nejspíš přestane bavit. Ostatně na Švancaru se nejvíce těšil i vítěz první řady Vláďa Čapek, jak nám prozradil v rozhovoru.

O tom, že je Survivor opravdu drsná soutěž, svědčí i to, že herec Vašek Matějovský musel na operaci. Na nejlepší hlášky Petra Švancary se podívejte zde. Jeho první rozhovor po návratu čtěte tady.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura, FTV Prima, TV Nova

Přečtěte si také