Český lev 2023: Nejhezčí šaty vynesla režisérka Eva Toulová
6.3.2023
Kategorie: Celebrity

Český lev 2023: Nejhezčí šaty vynesla režisérka Eva Toulová

Český lev je oficiálně soutěž o nejlepší filmové počiny, neoficiálně v něm ale dámy jako na každé společenské akci soutěží, která vynese ty nej šaty. Na Lvu to byla mladá režisérka Eva Toulová, jejíž róba byla elegantní a zároveň působila velmi žensky a sexy.

Čerstvá třiatřicátnice Eva Toulová vyrazila na každoročně netrpělivě očekávanou akci Český lev sama. „Od České filmové a televizní asociace jsme totiž dostali jen jeden lístek za uvedení našeho dokumentu Černobyl na kolečkách v tomto soutěžním roce,“ prozradila důvod, proč jí nedělal společnost žádný z kolegů a ani její přítel. Sama se tu ale necítila, jelikož tu potkala spoustu přátel.

Český lev 2023: Nejhezčí šaty vynesla režisérka Eva Toulová

Tyto krásné šaty Eva vynesla na předávání cen Český lev

Přítomné mladá režisérka uchvátila nádhernými šaty, které začala shánět až den před akcí. „Oslovila jsem kamarádku a hlavně úžasnou ukrajinskou návrhářku Ninu Klymiuk, která má značku oblečení La perle dress,“ prozradila nám nadšená Eva. Krásné šaty od stejné návrhářky si oblékla i na premiéru Černobylu na kolečkách.

Eva Toulová na zkoušce šatů na akci Český lev

Eva a návrhářka Nina Klymiuk na zkoušce šatů

Toulová má napilno

Krásná a talentovaná režisérka, která se zaměřuje především na ženská témata, má na svém kontě hned několik vlastních filmových počinů, vedle již zmiňovaných jsou to snímky Šťastná, Jak se moří revizoři a Casting na lásku. A ani v těchto dnech nezahálí, ba naopak.

„Teď postprodukujeme a dokončujeme snímek Superžena, a k tomu točím romantickou komedii Láska na zakázku s Martinem Krausem, Jiřím Krampolem, Uršulou Klukovou či Václavem Vydrou,“ dodala.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv Evy Toulové

Přečtěte si také