Film Superžena
18.4.2021
Kategorie: Film

Eva Toulová točí Superženu. Část filmu se odehraje pod vodou

Superžena mladé režisérky Evy Toulové nabídne vizuálně netradičně pojatý snímek ze současnosti. Naráží na téma hledání postavení moderní ženy, slibuje atraktivní podívanou se známými tvářemi, mezi nimiž je například Natálie Grossová, i podvodní natáčení.

Šťastná, Jak se moří revizoři, Casting na lásku. Pod těmito snímky je podepsaná režisérka Eva Toulová, která v pouhých jednatřiceti letech točí už svůj čtvrtý celovečerní film. Jeho název je Superžena a opět nabídne zajímavé téma ze života něžného pohlaví.

Více o připravovaném snímku prozradila sama režisérka: „Hlavní protagonistka jako svobodná bezdětná třicátnice nenaplňuje očekávání okolí, když netouží po závratné kariéře ani založení rodiny. Bojuje s každodenními tlaky tak dlouho, dokud nátlaku nepodlehne a nerozhodne se být perfektní Superženou ve všech ohledech tak, jak to společnost vyžaduje.“

Režisérka Eva Toulová

Režisérka filmu Superžena Eva Toulová

Režisérku v Superženě také uvidíte, hned první natáčecí den si totiž stoupla před kameru a zahrála si jednu z postav. „Moje postava je takovou neukotvenou ženou, která se zoufale snaží někam směřovat, ale vlastně neví, co chce,“ prozradila. „Ve filmu ukazujeme svět několika snových realit, do kterých hlavní hrdinka ve svých představách utíká. Nebude to jednoduchá natáčení, protože se část filmu odehrává i pod vodou,“ upřesnil producent Pavel Mědílek.

Jednu z postav ztvární Natálie Grossová

Jednu z postav ztvární Natálie Grossová

Snímek, ve kterém si zahraje například Igor Bareš, Matouš Ruml Natálie Grossová, by měl být dotočen v první polovině tohoto roku. Poté se na něj mohou diváci těšit v kinech.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: lena Yermachenko

Mohlo by vás také zajímat