Andrej Babiš láká voliče, aby si na něj vsadili u společnosti Fortuna
26.1.2023
Kategorie: Celebrity

Babiš láká voliče: Volte mě a máte balík! Vsadíte si na prezidentské volby?

Už v pátek začne druhé kolo prezidentských voleb. Kandidáti mají poslední šanci přesvědčit lidi, aby dali hlas právě jim. Andrej Babiš láká voliče, aby si na něj vsadili, šli ho volit a díky tomu vyhráli peníze.

Nutno podotknout, že takový nápad od Babišova týmu nikdo nečekal. Ne snad že by ho lidé podceňovali, PR má Andrej Babiš dlouhodobě skvěle vymakané, když tedy pomineme pár přešlapů, ovšem tohle je hodně zajímavý tah.

„Byl jsem ve Fortuně, kurz na mě je 12. Vsaďte si 1 000 Kč a přijďte všichni volit, vyhrajete 12 000 Kč. Babiš vždycky pomáhá, za Babiše bude líp,“ píše se na Twitteru bývalého premiéra, jehož oponentem v bitvě o Hrad je Petr Pavel.

Aby sázková kancelář předešla dohadům, že jde o spolupráci, za chvilku se k Babišově tahu vyjádřila. „Fortuna je nezávislá, kurzy stanovuje na základě reálné pravděpodobnosti. Ta je v případě vítězství pana poslance aktuálně cca 8 %. Je na každém, zda se na něj rozhodne vsadit. Fortuna nebyla a není součástí holdingu Agrofert. Volte srdcem, sázejte chytře!“

Dnes večer oba kandidáty čeká poslední debata, a to na televizi Nova. Volby začínají zítra ve 14:00, končí v sobotu ve stejný čas. Hlasovací lístky dostanete na místě.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook

Přečtěte si také