Kapela Verona vydala singl Dáma
20.6.2020
Kategorie: Hudba

Verona má venku letní song Dáma. Hatery nenechal bez povšimnutí

Roztančené duo Veronika Stýblová a Peter Fider neboli kapela Verona přišlo s horkou letní novinkou. Singl Dáma, který už je i ošperkovaný videoklipem, ale probudil internetové hatery. Proč se kvůli novince do známé taneční skupiny opřeli?

Už více jak dva roky vystupuje Verona v nové sestavě, tedy v čele se zpěvačkou Veronikou Stýblovou. Od té doby hudební formace kromě předělávky hitu Náhodou vydala čtyři singly, ten poslední s názvem Dáma spatřil světlo světa teprve před pár dny. Jedná se o letní hitovku s českým textem v podobném stylu, na který byli fanoušci zvyklí u „staré“ Verony.

Píseň však zvedla ze židle některé z internetových všeumělů, kteří se na YouTube do kapely opřeli a napsali komentáře plné negace. Song je podle nich mimo jiné až moc jednoduchý, popový a krátký. Všem těmto prudičům ale vzkázal Peter Fider svoje. „Je to úplně stejnej model jako tenkrát u „zelí“ (píseň Teď a tady, pozn. red.). To každej prudil, nadával a byl velkej expert. Pár měsíců nato už každej „šlapal zelí“ a byl namotanej. Ano, dovolil jsem si vyprodukovat jednoduchej, nenáročnej, pozitivní song, žádnou vědu, žádný umění, jen song na pohodu,“ napsal zakladatel formace do komentářů.

A že má Peter Fider pravdu, jsme se přesvědčili samozřejmě sami. Singl sice jednoduchý je, zato se ale posluchačům ihned vryje do paměti a vlije kousek pozitivní energie do žil. A to má právě takový letní hit splňovat.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram kapely Verona

Mohlo by vás také zajímat