Verona a Michal David - singl Náhodou
7.12.2019
Kategorie: Hudba

Po 17 letech vydává Verona novou verzi hitu Náhodou. Věnuje ji Kapce naděje

Skupina Verona vydala novou verzi hitu Náhodou, ke které přizvala Michala Davida, dětský sbor a gospelový soubor. Písničku doprovází video a populární duo jeho prostřednictvím vybízí všechny „Buď i ty o kapku lepším člověkem“.

Téměř vždy roztančené hudební duo Verona v čele se zpěvačkou Veronikou Stýblovou vydává po sedmnácti letech svůj debutový hit Náhodou v novém kabátku. K jeho natáčení skupina přizvala dokonce i zpěváka Michala Davida. Nová verze, účel a načasování si také doslova říkaly o zapojení dětského sboru a gospelového souboru.

Původně měla být skladba věnovaná fanouškům skupiny jako jakési poděkování za dlouholetou přízeň. Osud ovšem člověka někdy v životě pošle úplně jinou cestou, než má v plánu, a tak se stalo, že díky několika okolnostem začala Verona velmi úzce spolupracovat s nadací Kapka naděje.

Nadační fond pro pomoc nemocným dětem je velmi dobře známý, už se ale moc neví o tom, že se také věnuje podpoře dětské psychiatrie a dětskému hospicu v Motole. A právě tato zařízení se Verona rozhodla podpořit prostřednictvím odkazu na DMS Kapky naděje s heslem “Buď i ty o kapku lepším člověkem”, jejímž prostřednictvím  mohou příznivci posílat peněžní dary.

Pomozte i vy

Videoklip se natáčel v nádherných prostorách Studia 1 Českého rozhlasu ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře. A po necelém týdnu se může chlubit krásným číslem na YouTube. „Nemůžu vůbec uvěřit tomu, že ani ne za týden máme skoro 200 tisíc zhlédnutí u našeho klipu k singlu Náhodou. Mockrát vám děkujeme za neskutečnou přízeň a za to, že posíláte DMS těm malým andílkům,“ napsala na svůj Instagram sympatická Stýblová.

Pokud i vy chcete pomoci nemocným dětem, naťukejte do mobilu DMS ve tvaru DMS KAPKANADEJE 30, 60 nebo 90, a pošlete ji na číslo 87 777.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv

Přečtěte si také

Štítky: