Kapela Verona má singl Anděl
18.3.2023
Kategorie: Hudba

Verona má Anděla. Bude to letní hit! píší fanoušci

Povedený text, super zpěv a chytlavá hudba. Kapela Verona vypustila do světa novinku s názvem Anděl. Přestože je teprve půlka března, fanoušci už teď mají jasno, že z tohodle singlu bude letní hit. Rozhodně na to má.

Posluchači se na písničku dost těšili. Teď jim ji zpěvačka Veronika Stýblová a producent Peter Fider naservírovali rovnou s videoklipem. Přestože je skupina na scéně už řadu let (dříve s jinou zpěvačkou), pořád se posouvá a má co nabídnout. Anděl je toho důkazem.

Stačí se podívat na komentáře pod klipem na YouTube, kde fanoušci píší samou chválu. Verona s touhle tanční peckou zabodovala! „Super hudba, super text, prostě další super song. Chceme další takové písně!“ napsal příznivec Milan. „Moc hezky udělná skladba! Bude to letní hit,“ má jasno Václav.

Léto bude nadupané

Verona momentálně obráží kluby. Poslechnout si její hity naživo můžete třeba už dnes v České Vsi u Jeseníku, v dubnu zahraje v Holicích a vyjede i na Slovensko do Bratislavy. Zabookované už má i některé termíny na léto. V červenci ji přivítá třeba oblíbený Sázavafest.

V létě uslyšíte náš první song Náhodou v nadupanejší verzi na všech akcích, kde letos vystoupíme,“ láká Verona už nyní. Písničku Náhodou už vydala také v pomalejší verzi s featem Michala Davida.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook/Verona

Přečtěte si také

Štítky:,