Tvoje tvář má známý hlas 2019. Kdo bude dalším účastníkem?
11.7.2019
Kategorie: Hudba

Další účastníci Tváře? Diváci chtějí Bydžovskou, Rodena i výměnu Sokola

Léto uteče jako voda, hned v následujícím ročním období opět poběží na televizi Nova show Tvoje tvář má známý hlas. Již známe první účinkující, jíž bude Zuzana Norisová. Otázkou je, kdo ji doplní. Diváci si přejí hodně zajímavá jména.

Během pěti sérií se v pořadu Tvoje tvář má známý hlas protočilo celkem 40 slavných osobností, mezi nimiž byli třeba Hana Holišová, Jan Cina, herečka Titiana Vihelmová, Berenika Kohoutová nebo hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Michaela Badinková. Ti se stali absolutními vítězi svého ročníku. Dramaturgové letos nemají vůbec jednoduchou úlohu.

I proto jsme hodně zvědaví, koho se dočkáme v nových dílech. Jako první účinkující byla oznámena čtyřicetiletá Slovenka Zuzana Norisová, známá třeba ze snímků Rebelové či Milenci a vrazi. Hned poté, co to Nova oznámila, začali diváci posílat přání, jaké další umělce by v Tváři rádi viděli.

A vznikl z toho hodně zajímavý seznam jmen. Mezi „vyvolenými“ jsou třeba čerstvě ženatý herec Jiří Langmajer, hvězdy internetového zábavného tria 3v1 Nikol Štíbrová a Martina Pártlová nebo Ivana Korolová. Někteří by se zase rádi kochali pěveckými a tančeními výkony Karla Rodena. Divačka Jana zase favorizuje dvojici Zuzana BydžovskáSimona Stašová.

Kromě toho zároveň sílí hlasy pro změnu poroty. V té zatím pokaždé usedli Jakub Kohák a Jan Ledecký, v posledních dvou letech hodnotil soutěžící také Aleš Háma. Najdou se i tací, co by ocenili nového moderátora. Tím s velkou pravděpodobností opět bude Ondřej Sokol.

Koho byste v Tváři rádi viděli vy? Napište nám tipy na náš Facebook.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Přečtěte si také