Robert Urban v show Tvoje tvář má známý hlas
21.7.2019
Kategorie: Celebrity

Další fešák Tváře je jasný! Bude jím herec Robert Urban, který se bojí ženské proměny

Každá řada „novácké“ Tváře má alespoň jednoho zástupce z řad mladých fešných umělců. Divačky tak alespoň mají nač koukat. Letos jím bude ostravský rodák Robert Urban, kterého můžete znát třeba z několika televizních seriálů.

Už na podzim televize Nova odstartuje šestou řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas, v níž se naše celebrity přeměňují ve světové a někdy i české hudební hvězdy. V každé dosavadní sérii se objevil minimálně jeden mladý fešák, který si díky pořadu znásobil svou základnu fanynek. Zavzpomínejme třeba na Davida Krause, Davida Gránského, Jana Kopečného, Patrika Děrgela či naši tvář Milana Peroutku. Nyní se divačky mohou těšit na Roberta Urbana.

Charismatický Robert Urban pochází z Ostravy. Do Prahy se za prací odstěhoval teprve nedávno a nebylo to prý zrovna jednoduché. Na život v metropoli si zvykal půl roku. V útlém mládí se věnoval stepování. Dokonce se účastnil Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích a ve stepu. Step ale nakonec vyměnil za herectví.

Dvaatřicetiletý sympaťák hraje v muzikálech, činohře, ve filmech i televizních seriálech. Vybavit si jej můžete například z První republiky, Specialistů či Kadeřnictví. Jeho hlas vám pak může být povědomý i z radia, působí totiž jako moderátor Hitrádia City.

Robert Urban

Na účinkování v Tváři se Urban dost těší. „Musím říct, že je to teda velký úlet, a doufám, že bude mít dobrý konec. Účinkuji v šesté řadě a šestka je moje šťastné číslo, tak uvidíme, jak to dopadne,“ prozradil pro TV Nova. Z čeho má ale strach, je to, až dojde na proměnu v ženu. „Pokud si vylosuji nějakou ženu, bude to síla! Kvůli proměně si nejspíš budu muset oholit nohy i ruce a to nevím, jestli zvládnu,“ dodal.

Tak jsme zvědaví, jak mu to půjde. Kromě něj se můžete těšit i na slovenskou herečku Zuzanu Norisovou, další jména jsou zatím ve hvězdách. Diváci by si ale přáli například Rodena, Bydžovskou či Korolovou.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: TV Nova, Instagram

Přečtěte si také