Zuzana Norisová bude v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Začne v září 2019
10.7.2019
Kategorie: Hudba

Šestá řada Tvoje tvář má známý hlas začne v září. Známe první účastnici

Další série oblíbeného hudebního pořadu Tvoje tvář má známý hlas se objeví na obrazovkách televize Nova už v září. První potvrzenou účastnicí je slovenská herečka Zuzana Norisová, která se na tuto zkušenost velice těší. Jaké další celebrity jí doplní?

Šestá řada oblíbeného pořadu se už na podzim vrátí na televizní obrazovky. Tvoje tvář má známý hlas, v níž působila i tvář našeho magazínu Milan Peroutka, i letos rozhodně nabídne zajímavá vystoupení, na které se bude dlouho vzpomínat. My už navíc známe první potvrzenou účinkující.

Úvodním tahákem pro diváky je slovenská herečka a zpěvačka Zuzana Norisová. A moc se na to těší. „Zatím převládají pozitivní pocity, nervozita se naštěstí ještě nedostavila. Těším se vždy, když přichází nějaká radostná práce. Teď mi najednou docvakává, že se to asi právě děje.“ řekla Nově.

Zuzana Norisová se objeví v šesté řade Tvoje tvář má známý hlas

Zuzana Norisová se objeví v šesté řade Tvoje tvář má známý hlas

Na lákavou nabídku kývla i díky své dceři, která jí účast ve sledovaném pořadu doporučila. „Dcera mi jen řekla: Maminko, určitě do toho jdi, musíš do toho výtahu, já to chci vidět! Velmi se těší. Spoustu řad jsme sledovaly spolu, měla jsem v nich mnoho známých, například kamarádku Mišku Badinkovou.,“ uvedla čtyřicetiletá Zuzana.

Vystoupení půvabné Slovenky budou jistě stát za to. Norisová ukázala svůj talent už například v populárním snímku Rebelové, jenž jí nejvíce proslavil. Vidět jste ji mohli v řadě dalších filmech či seriálech, momentálně hraje v nováckém seriálu Milenky.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura/TV Nova

Sledujte náš Facebook a Instagram, ať vám neutečou žádné novinky.

Mohlo by vás také zajímat