BENEFIT COSMETICS Cheekleaders Pink Squad
30.6.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Cheekleaders Pink Squad: jaká je paletka ikonických tvářenek a bronzerů od Benefitu?

Otestovali jsme pro vás limitovanou paletku Cheekleaders Pink Squad, která obsahuje ikonické tvářenky i bronzery a jeden novinkový rozjasňovač. Tak schválně, vyplatí se do této novinky od Benefit Cosmetics investovat? Přečtěte si naši recenzi.

Jak jsme psali u recenze líčidel obočí, značka Benefit Cosmetics si se svými produkty umí hezky pohrát. Důkazem je i tato nová, limitovaná paletka na tvář, která nese název Cheekleaders Pink Squad. Ač to podle obrázků až tolik nevypadá, ve skutečnosti je opravdu bytelná. A není se čemu divit, když obsahuje dva plné bronzery a dvě plné tvářenky, které se jinak prodávají samostatně. K tomu v ní najdete nový rozjasňovač a štěteček na nanášení. Nechybí ani praktické zrcátko. Obal paletky zdobí pět dívčin roztleskávaček. Prostě roztomilost!

Upřesněme, že paletky Cheekleaders se prodávají ve dvou odstínech, a sice Bronze Squad, která je spíše pro tmavší typy, a právě Pink Squad, jež je dokonalá i pro bledulky. A právě tu nám Benefit do redakce zaslal k otestování, tak se na ni pojďme mrknout blíže.

BENEFIT COSMETICS Cheekleaders Pink Squad

Tvářenka Galifornia

Když se na paletku Pink Squad podíváte, zcela jistě vás na první pohled upoutá tvářenka Galifornia. Je to krásná korálová barva, na níž se leskne zlatavý reliéf připomínající slunce. Ten je tam ale spíše na estetickou stránku, protože hned po jednom použití tyto roztomilé třpytky zmizí. Ale to vůbec nevadí, naopak nám se líbí víc barvička bez onoho zlatavého shimeru. No a jakou jinou tvářenku ideálně na léto zvolit než právě korálovou, která vaše líčka krásně a přirozeně rozzáří? Ačkoliv se může zdát hodně výrazná, po nanesení tomu tak není. Nemusíte se tedy bát „Marfuša efektu“. Tvářenka je velice slušně pigmentovaná, ale ne přehnaně, a vykouzlí vašim líčkách šťavnatý vzhled.

Tvářenka Dandelion

Další tvářenkou v paletce je Dandelion. Opět se jedná o nádhernou barvu, tentokrát ale tlumenější. Je to krásná, něžná světle růžová, která na lících vypadá moc hezky. Třebaže Galifornia je jako stvořená pro líčení během letních dnů, s touto se „vyřádíte“ v ostatních obdobích. Tvářím dodá zdravou barvu, projasní je, pigmentace je opět tak akorát, a kdo má tmavší pleť, není problém ji navrstvit.

Bronzer Hoola

Hoola je téměř legendární. Když se řekne bronzer od Benefitu, snad každé parádnici se vybaví právě tento. A není se čemu divit, je hezky matný a pleti dodá krásný, opálený vzhled. Nemusíte jezdit k moři, ani se slunit v těchto úmorných parnech, abyste docílili krásně opálené pokožky. Ideální je samozřejmě také pro konturování obličeje. Jen je trochu více pigmentovaný, takže bledulky, bacha na to!

Bronzer Dallas

Právě bledulky možná budou v paletce častěji sahat po druhém bronzeru, který se jmenuje Dallas. Je méně pigmentovaný a světlejší než zmiňovaná Hoola. I ten obličeji dodá krásný, opálený a přesto velmi přirozený vzhled. Prostě jedna velká paráda!

Rozjasňovač Tickle

Pětici produktů v paletce Cheekleaders uzavírá highlighter neboli rozjasňovač s názvem Tickle. Ten Benefit vyvinul speciálně pro tuto paletku, ale nově si jej můžete zakoupit i zvlášť. Má vcelku originální odstín, růžovozlatavý, z čehož zlaté odlesky převážejí. Je celkem dost pigmentovaný, takže kdo má rád výrazné rozjasňovače, bude nadšený, kdo ne, asi jej příliš používat nebude.

V paletce najdete také štěteček. Ten působí roztomile, ale my dáváme přednost nanášení velkým štětcem, takže jej příliš nevyužijeme. Možná by bylo lepší místo něj dát ještě nějaký produkt. Na druhou stranu, kdo hodně cestuje, udělá mu radost a plně jej využije.

BENEFIT COSMETICS Cheekleaders Pink Squad

Všechny produkty v Cheekleaders Pink Squad jsou kvalitní, mají velice slušnou pigmentaci, velkou výdrž, práší opravdu jen minimálně a také nádherně voní! Jak už jsme zmiňovali, jedná se o plné produkty, které se doposud prodávaly jen samostatně. Třeba tvářenky Galifornia a Dandelion zakoupíte zvlášť za 1 090 korun, stejně tak bronzery Dallas a Hoola. Paletka se všemi těmito produkty, včetně novinkového rozjasňovače vás pak v Sephoře vyjde pouze na 1 650 korun. A to je nádherná cena za to, kolik skvělých produktů v ní najdete! V podstatě už hodně dlouho nebudete potřebovat jiná líčidla na líčka, protože vše budete mít v této povedené Benefití paletce.

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat