Benefit Cosmetics novinky 2020
23.5.2020
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Otestováno: paletka na obočí Brow Zings a další novinky Benefit Cosmetics

Krásná a praktická paletka na obočí Brow Zings, voňavá broskvová tvářenka Georgia, hydratační báze pod make-up The POREfessional. To jsou žhavé novinkové produkty značky Benefit Cosmetics, které jsme pro vás v redakci otestovali. 

I když už jsme třetí měsíc povinně zahaleni do roušek, neznamená to, že se musíme úplně vzdát našeho oblíbeného líčení. Bohužel rtěnky stále spíše schováváme v kosmetickém šuplíku, zato se ovšem můžeme víc zaměřit na oči. Nebo spíš musíme? Kvůli zahalení spodní části obličeje totiž ještě víc vyniknou. Pro uhrančivý pohled je nezbytné mít upravené obočí, a na to je mistr značka Benefit Cosmetics. Ta teď přišla se skvělou novinkou v podobě paletky na obočí s názvem Brow Zings.

V paletce najdete vše, co pro úpravu „obočka“ potřebujete. Tedy tři vosky, kterými si obočí hezky vydefinujete, a čtyři stíny, kterými jej vyplníte. A pak ho můžete ještě zafixovat voskem, protože Brow Zings obsahuje i jeden bezbarvý. Dále v paletce najdete i dva štětečky, kdy jeden je i s kartáčkem, a praktické zrcátko.

Vybírat můžete ze dvou odstínů, takže je tato novinka vhodná jak pro blondýnky, tak pro brunetky. A kvalita je opravdu skvělá! Neplánovaně jsem ji podrobila i testu v dešti, kdy se produkt nesmazával, ani nemizel. Výdrž je pak na celý den. Namalujete se ráno a večer stále skvěle nalíčeno, a to prostě chcete! Zatímco doposud byl mým favoritem zabarvený gel Gimme Brow+ a tužka Goof Proof, tentokrát nedám z ruky právě Brow Zings, kterým Benefit opět dokazuje, že v líčení obočí nemá konkurenci.

Paletka na obočí Brow Zings

Paletka na obočí Brow Zings

Další novinkou je tvářenka Georgia, která zaujme svou krásnou broskvovou barvou s jemným zlatým sheenem a nádhernou vůní. Zabalena je do klasického benefitího tvářenkového balení, které je roztomilé a navíc praktické. Má maličké zrcátko a malý štěteček, ten ale využijete spíš jen v případě nouze či na cestách, kdy s sebou nechcete tahat velké štětce. Ačkoli to z fotek nevypadá, jedná se o velmi jemnou barvičku, kterou když dáte na líčka, není až tak vidět. Velmi světlé typy ji tedy jistě využijí, ale i tak je potřeba dát více vrstev. Na tmavší pleti nejspíš bohužel nebude vidět vůbec. A je to škoda, protože se jedná o moc hezký odstín.

Co se týče výdrže, i tady je perfektní. Pracovní dobu dá Georgia s přehledem, a ani když si ji dáte pod zmiňovanou roušku, nesmaže se. Ač jsem opravdu ráda, že doplnila moji tvářenkovou sbírku, přeci jen mám od této značky jiné oblíbence na tvář. Těmi jsou světlounká růžovka Dandelion a korálová Galifornia. Tyto krásky můžete zakoupit zvlášť anebo v paletce Cheekleaders Pink Squad, kterou musím doporučit! Najdete v ní dokonce i jeden z nejlepších bronzerů – legendární Hoolu.

Tvář krásně projasní další produkt, který není v nabídce Benefitu příliš dlouho, a tím je Dandelion Twinkle. Hodně dlouho jsem hledala rozjasňovač, který bude opravdu decentní a budu ho tedy moct používat na běžné líčení. A právě v Dandelionu Twinkle jsem ho konečně našla. A do toho tak krásně voní!

Tvářenka Georgia od Benefit Cosmetics

Tvářenka Georgia od Benefit Cosmetics

Protože v Benefitu opravdu nelení, je tu novinka i pro ty krásky, které si oblíbily podkladové báze pod make-up. The POREfessional Hydrate Primer pěkně zhydratuje a zjemní pleť před nanesením make-upu. Stačí ji nanést opravdu malinko, takže vám vydrží dlouhou dobu. Pokud vás tak trápí póry a suchá pokožka, stane se The POREfessional vaším nezbytným kosmetickým parťákem. A jestli jste si oblíbili make-up Hello Happy v roztomilém balení se smajlíkem, nepřehlédněte ani jeho novinkovou praktickou verzi v tyčince.

The POREfessional Hydrate Primer od Benefit Cosmetics

The POREfessional Hydrate Primer od Benefit Cosmetics

Jak vidíte, Benefitu se novinky prostě povedly, přičemž největším favoritem je jedinečná paletka na obočí Brow Zings. Ačkoli se jedná o dražší produkty, jsou skutečně kvalitnější než ty, které nakoupíte v drogerce. Takže se vám investice do této kosmetiky určitě vyplatí.

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat