Benefit Cosmetics produkty na obočí
2.6.2019
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Mistr v líčení obočí? Benefit Cosmetics!

Módě v podobě tenkého obočí naštěstí už odzvonilo. Jak si ale nalíčit obočí tak, aby bylo objemnější, svůdnější a přitom přirozené? Nebojte, žádná kouzla k tomu nepotřebujete, stačí kvalitní kosmetika. Která? No přeci ta od Benefit Cosmetics. Otestovali jsme pro vás několik produktů této značky.

Líčení obočí ještě spousta žen vcelku přehlíží. Bohužel produkty na tuto část obličeje stále nepatří mezi ty, které se vždy objevují v kosmetických taštičkách parádnic, jako je to třeba v případě řasenky či rtěnky. A je to velká škoda, protože právě upravené obočí dokáže naše líčení a pohled hezky zvýraznit.

Pokud si říkáte, že byste nějaké produkty vyzkoušeli nebo máte v plánu své „stálice“ v líčení obočí vyměnit, máme pro vás typ na několik takových pomocníků, které si zajisté jako my nebudete moci vynachválit. V redakci jsme totiž otestovali hned pět produktů na obočí od mistra v oboru, kosmetiky Benefit Cosmetics. Tato původem americká společnost nám poslala hned pět „kousků“ k vyzkoušení, tak se na ně pojďme podívat podrobněji.

Gel pro zvětšení objemu obočí Gimme Brow+

Naší absolutní „topkou“ je zabarvený gel s názvem Gimme Brow+. Má maličký kartáček (typu toho řasenkového), jímž dokonale obočí vykreslíte a přidáte mu na objemu. Tento gelík obočí dodá velmi přirozenou barvu, plný vzhled a také požadovaný tvar. Není nikterak výrazný a jeho nanesení nezabere víc než pár minutek. Takže pokud dennodenně nestíháte a pospícháte do práce nebo do školy, toto bude pro vás ideální pomocník pro ještě svůdnější pohled.

Benefit Cosmetics gel pro zvětšení objemu obočí Gimme Brow+

Benefit Cosmetics gel pro zvětšení objemu obočí Gimme Brow+

Bezbarvý fixační gel 24-hour brow setter

Velmi podobným produktem je bezbarvý fixační gel 24-hour brow setter. Jedná se o gelík, který na rozdíl od výše zmíněného Gimme Brow+ v sobě nemá žádnou barvu. Znáte to, ráno se probudíte a neposedné chloupky vašeho obočí máte rozlítané do různých stran. A přesně v tomto případě přijde vhod tato fajnová kosmetická vychytávka. Obočí stačí párkrát přetřít a opět bude mít pěkný tvar. Při nanesení ucítíte chvilku lepivý pocit, ale ten během pár minut odezní. Jedná se tedy opět o skvělý produktík v případě, že nemáte příliš času na to se výrazněji líčit. Navíc jej můžete skvěle kombinovat třeba s tužkou, o níž si povíme více v následujících řádcích.

Benefit Cosmetics bezbarvý fixační gel 24-hour brow setter

Benefit Cosmetics bezbarvý fixační gel 24-hour brow setter

Tužka na obočí Goof Proof

Tužka na obočí Goof Proof se zkoseným hrotem patří mezi bezpochyby ty nejlepší, co jsme kdy zkoušeli. Má suprovou pigmentaci, obočí tak krásně zabarví a vyplní. I v tomto případě je aplikace velice snadná. Stačí vykreslit a poté vyčesat kartáčkem, který najdete na druhé straně tužky. Výsledek pak bude dokonalý a přirozený. Takže pokud nemáte nějaké větší zkušenosti s líčením obočí, určitě se nemusíte bát.

Benefit Cosmetics tužka na obočí Goof Proof

Benefit Cosmetics tužka na obočí Goof Proof

Tužka na obočí Precisely, My Brow

I další tužce od Benefitu musíme dát palec nahoru. Jmenuje se Precisely, My Brow, je velmi tenoučká, což umožní precizní vykreslení chybějících chloupků. Možná si na první pohled řeknete, že s tak tenkou tužkou nebudete umět pracovat, ale obavy nejsou na místě. Líčení s ní je opět „brnkačka“, byť musí být člověk pečlivější, než tomu je u zmíněné Goof Proof, jež je pro nás větší favoritkou. Nicméně pokud máte obočí bez tvaru, určitě se vyplatí sáhnout zrovna po této variantě. Z druhé strany je kartáček, barva je roztíratelná, takže výsledek opět stojí za to.

Benefit Cosmetics tužka na obočí Precisely, My Brow

Benefit Cosmetics tužka na obočí Precisely, My Brow

Definující a rozjasňující tužka na obočí 4v1 Brow Contour Pro

Jako poslední jsme otestovali opravdu originální tužku na obočí 4v1 Brow Contour Pro. Její roztomilý vzhled vás jistě zavede zpět do školních let, kdy jsme s radostí používali překlikávací barevné propisky. Pamatujete? Na podobné vlně se nese právě i tato tužka na obočí. Jak sám název napovídá, ukrývá v sobě hned čtyři odstíny. Tím světlejším vykreslujete od začátku po oblouk, tmavším pak ocásek. Chcete si ještě více vyhrát? Žádný problém, tento produkt k tomu přímo svádí. Obsahuje také odstín pro rozjasnění klenby a korektor na okolí obočí. Takže jste-li v líčení „hračičky“, určitě po ní sáhnete. Nanášení je rovněž jednoduché, jen trvá trošičku déle, a výsledek je krásně přirozený.

Benefit Cosmetics tužka na obočí 4v1 Brow Contour Pro

Benefit Cosmetics tužka na obočí 4v1 Brow Contour Pro

Všechny tyto námi otestované produkty si nemůžeme vynachválit. Kromě toho, že s nimi obočí nalíčíte opravdu hravě a především tak, že vypadá krásně a přirozeně, vydrží jak tužky, tak gely celý den. Žádné úpravy během dne tedy nejsou třeba. A co víc, jsou i voděodolné, takže se s nimi nemusíte bát líčit třeba ani teď v teplejším počasí, když dostanete chuť jít do bazénu a být přitom šik.

Třešničkou na dortu je pak jejich design, který na nás působí až kosmicky. Benefit si prostě dává záležet, což je znát hned na první pohled. Zaujaly vás zmíněné produkty a už se těšíte, až vám budou dělat radost při líčení tak jako nám? Tak to si naplánujte návštěvu Sephory, kde jsou k dostání hned v několika odstínech. Seženete je na prodejnách i na samotném e-shopu. Stojí samozřejmě větší peníz než kosmetika z drogerie, cena u většiny se pohybuje kolem 790 korun, ale v tomto případě se vyplatí si za kvalitu připlatit.

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat