Ivana Korolová V tom
24.5.2019
Kategorie: Hudba

Už jí tikají biologické hodiny? Ivana Korolová vydala klip V tom

Zpívající herečka Ivana Korolová opravdu nelení. Měsíc a půl od vydání klipu Kruhy, ve kterém zpívá o zásnubách, pouští do světa další novinku ze své hudební dílny. Jmenuje se V tom a opět je to pořádná energická smršť.

I když má třicetiletá Ivana Korolová diář plný natáčecích dnů seriálu Krejzovi, divadelních představení a dabingu, nezanedbává ani kariéru sólové zpěvačky, na kterou se vydala teprve nedávno. Konkrétně koncem loňského roku představila svou prvotinu s názvem PMS. Ano, opravdu v ní zpívá o premenstruačním syndromu. V dubnu už udělala fandům radost singlem Kruhy, ve kterém se zase vyznávala z toho, jak moc se těšila na žádost o ruku.

Žádost opravdu přišla a Ivanka už je nějaký ten pátek vdanou paní, takže je nasnadě otázka, co první potomek. Že jí evidentně biologické hodiny tikají, naznačuje právě novinka V tom. „Jaký to v tom asi jednou bude. Asi hustý, prej náročný, ale rozhodně to bude stát za to!“ napsala na YouTube ke klipu, v němž jí hraje partnera Ondřej Havel.

Singl se opět line na naší hudební scénu v celkem netradičním stylu, který je ale dost sympatický. V podstatě tu dlouho chybělo něco, co je tak energického. Ale není se čemu divit, kdo tuto roztomilou herečku zná, ví, že má energie na rozdávání. „Dlouho trvalo, než jsem se stylově našla a utvrdila v žánru, který chci dělat. S kapelou jsem začala hrát tak před šesti lety převzatý písničky, ale vždycky jsem chtěla tvořit vlastní věci,” nechala se slyšet. Texty ze života jí píše letitá kamarádka, herečka Marika Šoposká, kterou znají všichni diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě.

A kdy jí bude dělat radost malý capart? To sice neprozradila, zato ovšem slíbila, že už tento podzim se můžou příznivci těšit na její debutové autorské album.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: YouTube

Přečtěte si také