Ivana Korolová v klipu PMS
16.12.2018
Kategorie: Hudba

Jakože cože? Ivana Korolová natočila klip o PMS

Tak to tu ještě nebylo. Herečka a teď i zpěvačka Ivana Korolová představila svůj první videoklip. A šla do toho pěkně zostra, její hudební debut, jež se nese v duchu „osmdesátek“, taneční muziky a nadsázky, je totiž o premenstruačním syndromu.

Doposud zářila v seriálech, muzikálech a dabingu, nyní se nově představuje jako sólová zpěvačka. Třicetiletá Ivana Korolová svou akčnost prostě nezapře. Každopádně by byla škoda, kdyby se svým hudebním nadáním účinkovala jen v muzikálech.

Protože vždy usměvavá Ivanka určitě ví, jak přijít „do řeči“, zvolila si pro svoji prvotinu téma, které je pro mnohé spíše tabu. PMS. „Znaj to holky, ženy a díky nám i kluci, chlapi. Je to součást života. Kdo neví, co znamená PMS, tak to aspoň zjistí. Kdo tím netrpí, třeba se alespoň zavlní do rytmu, kdo to zná, pochopí, a kdo nezná, může si to aplikovat na kterýkoliv jiný rozpoložení,“ okomentovala na svých sociálních sítích.

Do bláznivého videoklipu, který pro ni znamená vysněný sen, obsadila svoje dvě nejlepší kamarádky, známé herečky Mariku Šoposkou a Patricii Solaříkovou, a také svého manžela Jirku Veselého a jeho dvojče Ondřeje. „Jsem šťastná, protože sny se prostě plní, když jim věříte. Musíte jen vědět, co si přejete, aby k tomu vesmír mohl směřovat vaše kroky,“ dodala ke svému postu na sockách Korolová, kterou momentálně můžete pravidelně vídat i v komediálním seriálu Krejzovi.

Text: Michaela Rochovanská
Zdroj: Facebook

Mohlo by vás také zajímat