Ivana Korolová
15.4.2019
Kategorie: Hudba

Ivana Korolová zpívá o zásnubách. V klipu jí hraje manžel

Třicetiletá usměvavá zpívající herečka Ivana Korolová pustila v těchto dnech do světa svůj druhý singl i s videoklipem. Vzpomíná skrze něj na své touhy po žádosti o ruku, čímž tak odhaluje další z holčičích věčných témat a strastí. 

Jedna z našich nejroztomilejších hereček, třicetiletá Ivana Korolová, se koncem loňského roku vydala na sólovou dráhu zpěvačky. A začala pěkně „zostra“, nazpívala totiž píseň o premenstruačním syndromu, o němž se většina žen bojí na veřejnosti mluvit.

Teď, po několika měsících, potěšila fanoušky dalším rytmickým singlem s názvem Kruhy, který je opět ze života. Zpěvačka, herečka a dabérka v jedné osobě se v něm přiznává, jak kdysi toužila po tom, aby ji přítel požádal o ruku. O svém životním snu tak promluvila téměř tři čtvrtě roku po svatbě, kterou si užila ve Špindlerově Mlýně.

A nejspíš se tématem trefila mnohým ženám do vkusu. „Moc krásný! Už delší dobu prožívám stejné období, tak jsem ráda, že o tom někdo vymyslel i píseň!“ napsala jí jedna z fanynek na Instagram. „Nádherná písnička. I já čekala a stálo to za to,“ zní další z mnoha komentářů.

Ivanka ke své druhé písničce rovnou natočila i videoklip. „Náš svět, uzavřený do jedné místnosti. …když toužíš po svatbě a čekáš ,,ten okamžik“, který ale vnímá každý z vás jinak,“ popsala jej velmi stručně na svém oficiálním YouTube kanále.

A její muž, hudebník Jiří Veselý, je takový frajer, že si v klipu zahrál sám sebe. Takže můžete skrz něj směle nahlédnout do domácnosti manželů Veselých.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Mohlo by vás také zajímat