Ivana Korolová
19.9.2018
Kategorie: Celebrity

Krásná Ivana Korolová se po roce oblékla do svatebních šatů

Sympatická Ivana Korolová v těchto dnech pořád slaví. Kromě kulatých, třicátých narozenin oslavila s manželem první výročí svatby. A že bylo vskutku originální! Známá herečka se totiž opět oblékla do svatebních šatů a obřad si zopakovala, a to se vším všudy.

Čerstvou třicátnici Ivanu Korolovou, kterou momentálně můžete pravidelně vídat v „primáckém“ komediálním seriálu Krejzovi, svatební veselí chytlo natolik, že si ho po roce chtěla zopakovat. Roční výročí tak oslavila s manželem Jirkou opět ve svatebním.

A nejednalo se o žádnou soukromou oslavičku. Nechyběli totiž ani svatebčané, kteří se loni i letos opět sešli v Resortu Sv. Františka ve Špindlerově Mlýně. „Bylo to nejvíc. Na stejném, kouzelném místě, kde jsme byli jako doma, s překrásnou výzdobou a svatební kytkou, kterou jsem letos nikam a nikomu neházela, a s dortem, který byl zmenšenina toho svatebního,“ napsala na svůj Facebook zpívající herečka s tím, že takovou vzpomínací oslavu všem doporučuje.

Ivana Korolová

Ivana Korolová a její další svatební dort

Po krásném výletu do hor, které Ivana s manželem milují, čeká roztomilou herečku opět pracovní kolotoč. Kromě hraní v seriálu totiž pilně zkouší muzikál Doktor Ox, ve kterém má hlavní ženskou roli. Že byste se na ni rádi přišli podívat? Není nic jednoduššího, než se vydat směr Divadlo Hybernia, kde bude od začátku října jak v Oxovi, tak v muzikálu Mefisto.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook Ivany Korolové

Mohlo by vás také zajímat