WAFL_hl
5.4.2018
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Testovali jsme ve WAFLu: Jak chutnají v obchodním centru Chodov?

S vaflemi se v poslední době opravdu roztrhl pytel! Pochutnáte si na nich nejen v pouličních stáncích, v samostatných provozovnách, ale také v obchodním centru. A právě třetí varianta platí pro podnik WAFL Prague, který sídlí v pražském OC Chodov. 

Mít svůj „gastro stánek“ zrovna v obchodním centru je velkou výhodou, ať už pro samotného provozovatele, tak pro zákazníka. Lidem po nákupech vyhládne a když se podívají na lákavé stánky s občerstvením, jako jsou třeba právě vafle, začne je vmžiku honit mlsná a chuť na něco sladkého. WAFL Prague má tu výhodu, že není umístěno jen tak někde mezi obchody, ale právě na patře s občerstvením, a to přímo vedle kina Cinema City.

WAFL stánek najdete v OC Chodov

WAFL stánek najdete v OC Chodov

A jaké vafličky tady vlastně dělají? Chuťově jim není co vytknout, těsto chutná dobře a naštěstí ani není přehnaně sladké. Na výběr máte hned několik druhů. Můžete si je vychutnat třeba s makronkou, sušenkami Oreo, Nutellou, snad na všech si pak pochutnáte díky vybranému ovoci a šlehačce. Vybírat si můžete i ze zmrzlinových variant, které přijdou vhod právě v začínajícím jarním a letním období.

Hodně peněz za málo muziky

Škoda jen, že těch přísad tam moc není. Za vafli neboli zdejší wafl dáte přes sto korun, takže by mohla být co se týče náplně bohatší. Chuťově je sice fajnová, ale za tu cenu celkem chudá, bohužel. Co je horší, je pak to, že se díky papírovému obalu začne propadávat. A pokud nejste zrovna šikulové anebo chcete pořídit tu nejlepší fotku s vaflí na světě, může se vám stát, že když ji jen trochu nahnete, prostě vám kus spadne. A to se stalo právě nám, takže jsme vám nafotili bohužel jen jednu vafli ze dvou, tu se zmrzlinou. Možná by bylo lepší, kdyby se podávaly v kvalitnějším obalu nebo na talíři.

Wafl v celé své kráse

Wafl v celé své kráse

Co nás ještě dost zklamalo, byla obsluha, která by měla být usměvavá a především příjemná, což se u nás bohužel neodehrávalo. Dvě slečny, které zrovna měly službu, už na první pohled vypadaly, že je práce nebaví. A tohoto dojmu jsme se nemohli zbavit i při samotné obsluze. Škoda, protože i toto je pro zákazníka důležité.

Pokud bychom tak měli říct, zda do tohoto WAFL podniku zajít, tak máme spíše neutrální postoj. Na waflu si víceméně pochutnáte, takže pokud vám není líto si za něj připlatit, nejspíš nebude této svačinky v době nákupů či před kinem litovat. V opačném případě v Praze najdete lepší provozovny, které vafle prodávají. Každopádně pokud na nedostatcích tento sladký stánek zapracuje, určitě to zvýší na jeho kvalitě a určitě i návštěvnosti v podobě vracejících se návštěvníků.

Redakční hodnocení ve zkratce

+ dobrá chuť
+ nejsou přeslazené
+ zajímavé varianty na výběr
+ dostupnost podniku

nepříjemná obsluha
vysoká cena
vafle se rozpadají

Text & foto: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat