Petr Batěk vystoupí s písněmi, který nahrál legendární Petr Novák
7.7.2015
Kategorie: Hudba

Petr Batěk vystoupí s písněmi legendárního Petra Nováka

Stále plánujete, na který festival vyrazit? Přesně v polovině léta, konkrétně první srpnový den, na vás čeká klášterecký Slon v porcelánu. A jako jeden z mála uvítá nejen dospělé, ale i dětské publikum. Petr Batěk zahraje písně, která nahrál legendární Petr Novák.

Severočeské městečko Klášterec nad Ohří bude hostit Slona v porcelánu již od 10 hodin ráno, kdy je pro návštěvníky připraveno otevření areálu letního kina, fanfáry s trumpetou, případně výstřel z kanónu, představení maskotů a otevření dětských dílniček. Samotné slavnostní zahájení festivalu začne o hodinu později.

Dětský program bude trvat až do podvečerních hodin. Nejmenší návštěvníci se tak mohou těšit na cirkus Berto, Bobíka, oblíbené pohádky, zpívání i soutěže. To vše zakončí pohádkové postavičky.

Přesně v 18:15 hodin už je program určen pro dospěláky a milovníky hudby. Jako první vystoupí kapela Petra Baťka Pokoj č. 26. Přítomné potěší písněmi legendárního Petra Nováka. Nesmíme opomenout uvést, že právě Petr Batěk, kterého momentálně opět můžete vidět v reprízách „nováckého“ seriál Gympl s (r)učením omezeným, bude celou akcí i moderátorsky provádět.

Následovat bude Buster Nixon neboli funky sestava Vaška Křivance. Akci zakončí populární Bohouš Josef se svou kapelou Burma Jones.

Vstupenky můžete zakoupit v ceně 100 korun dospělí, 50 korun stojí dětský lístek.

Petr Batěk vystoupí s písněmi legendárního Petra Nováka

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv Petra Baťka

Přečtěte si také