Petr Batěk nahrál song Podívej, jak je krásná
13.12.2018
Kategorie: Hudba

To musíte vidět! Petr Batěk má novou skladbu, klip natočil na adventních trzích

Zpěvák, moderátor a herec Petr Batěk má práce nad hlavu, přesto nadělil fanouškům vánoční dárek v podobně songu. K novince Podívej, jak je krásná navíc přibalil i povedený videoklip, který vzhledem k nadcházejícím svátkům natočil na vánočních trzích v rodné Plzni. Písnička byla rovnou zařazena do jedné z českých hitparád.

O Petru Baťkovi bylo v posledních týdnech slyšet především v souvislosti s českou komedií Jak se moří revizoři, v níž si zahrál hlavní postavu. K filmu, v němž se mimo jiné představila i Dana Morávková, nahrál i titulní skladbu. A protože momentálně natáčí nový seriál pod režisérem Tomášem Magnuskem, který bude jakýmsi “českým Dallasem”, řekl by jeden, že neví kam dřív skočit a odloží svoji vlastní tvorbu. Opak je ale pravdou.

Populární sympaťák se rozhodl potěšit příznivce a nadělit jim předčasný vánoční dárek v podobě nové písně. Vydařenou novinku Podívej, jak je krásná doprovodil zajímavým videoklipem s tanečnicí Marcelou Lampart. „Klip vznikal na vánočních trzích v Plzni za provozu. Naše stříbrné líčení vzbudilo trochu rozruch, ale to nám nevadilo, byl to trochu i cíl. Jde v něm o setkání dvou zbloudílých duší. Samozřejmě romantika, ale i životní prožitek hrají svou roli,“ řekl Batěk, jenž si při skládání a tvoření hudby vždy vyčistí hlavu.

Novinka byla okamžitě nasazena do hitparády ČRO Dvojka Česká dvanáctka, kde bude soupeřit třeba s písničkami Anny K, Adama Mišíka či Martina Chodúra. „Momentálně jsem dost časově vytížený, ale jsem rád, že se nám i přesto podařilo tuhle novinku dát ven a ještě více mě těší, že Český rozhlas Dvojka zařadil písničku do své hitparády Česká dvanáctka, kde pro ni můžete hlasovat,” září všestranný umělec.

Nyní se už Batěk pomalu začíná připravovat na další divadelní roli pod režijním vedením Vladimíra Morávka a chystá i řadu dalších novinek, včetně své již třetí knihy básní, která bude mít kromě audioverze také charitativní podtext. „Jsem moc rád, že se toho ujal zkušený nakladatel Pavel Mészáros, s nímž teď ladíme detaily a pomalu to připravujeme do finále tak, aby to před jarem vyšlo,” dodal Batěk, který letos jako učitel obecné školy jezdil po ČR road show s unikátním projektem Zažijte to znovu.

Text: Jan Rochovanský
Foto: archiv Petra Baťka

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: