Jak se moří revizoři
2.10.2018
Kategorie: Film

Film Jak se moří revizoři má svoji píseň i klip. Zpěvu se ujal herec Petr Batěk

Premiéra nového českého snímku Jak se moří revizoři se už kvapem blíží. Tvůrci se rozhodli diváky ještě více navnadit, a tak vydali píseň spolu s klipem k této novinkové komedii. Ústřední song nenazpíval nikdo jiný než herec Petr Batěk.

Právě Petr Batěk ztvárňuje ve filmu režisérky Evy Toulové hlavní mužskou roli revizora, po jeho boku mu pak v roli manželky sekunduje populární Dana Morávková. A aby byla rodinka Malých kompletní, děti jim hrají Ladislav Ondřej a Michaela Tomešová. Už samotný trailer naznačil, že se bude jednat o zajímavý snímek, teď o tom přesvědčuje také klip, který Revizoři aktuálně poslali do světa.

Autory hudby k písni Zas bude líp jsou Petr Batěk a Jiří Mucha, zpěvu se pak ujal opět Batěk. Ten si prý natáčení videoklipu k Revizorům náležitě užil. „Natáčení bylo bezva, jak filmu, tak i klipu a věřím, že se to divákům bude líbit. Je to zase maličko něco jiného,“ řekl herec s tím, že má teď pestré období. „Jezdíme po republice s úžasnou road show ke 100. výročí vzniku Československé republiky s názvem Zažijte to znovu! Do toho různě hostuji, hraju v chebském divadle i v Národním divadle, moderuju akce, dělám různé projekty, včetně hudebních. Zkrátka se nenudím,“ dodal.

Komedie Jak se moří revizoři, jejíž jsme mediálními partnery, se filmovým fajnšmekrům představí v celé své kráse už v druhé polovině října.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Jak se moří revizoři

Mohlo by vás také zajímat