Pozvánka: Brodeslavy jedou – festival na konci léta
2.7.2014
Kategorie: Hudba

Pozvánka: Brodeslavy jedou – festival na konci léta

Umělecká agentura PHB-ART chystá v pořadí již druhý ročník festivalu Brodeslavy jedou! Je to jeden z mála festivalů, který slibuje bohatý program jak pro „dospěláky“, tak pro ty nejmenší. Oblíbené kapely doplní třeba divadélko pro děti či soutěž s Bobíkem. Patronem akce je herec Ladislav Županič.

Období plné festivalů je v plném proudu. V polovině června jej odstartoval známý Votvírák, který přilákal nespočet fanoušků české a slovenské hudby. Konec festivalového období však bude patřit zatím nepříliš známému, ale zato neméně „profi fesťáku“ s názvem Brodeslavy jedou!

 

Brodeslavy jedou! jsou poměrně novým pojmem. Jeho debutující ročník proběhl teprve v loňském roce, a tak jeho první repríza proběhne právě letošní rok, konkrétní datum akce připadlo na poslední srpnový den.

 

Produkci má na starost umělecká agentura PHB-ART, která vytvořila velice zajímavý program, což dokazuje i patron festivalu herec Ladislav Županič. Celou akcí vás budou provázet Petr BatěkJakub Dostál.

 

Přijde i Bohouš Josef s Burma Jones

 

Těšit se můžete na čtyři kapely. Program pro dospělé tak odstartuje hudební sestava Pokoj č. 26, která má na repertoáru písně legendárního Petra Nováka. Následovat bude skupina Bambule music, jež návštěvníkům vlije do žil trošku rocku. Těšit se můžete také na populární BURMA JONES v čele se zpěvákem Bohoušem Josefem. A příjemný den, plný hudby a zábavy zakončí APU BANDAnnou Baťkovou, kteří posluchačům zazpívají výběr těch největších světových hitů.

Pokoj č. 26

Pokoj č. 26

Máte-li ratolesti, určitě je nezapomeňte vzít s sebou! Je pro ně připraven speciální odpolední program. Až do Brodeslav totiž za dětmi přijede soubor z Mostu – Divadlo Rozmanitostí, které zahraje pohádku Dva střevíčky pro Popelku. A budou-li mít děti štěstí, potěší je milý dárek, který můžou vyhrát v soutěži s Bobíkem.

 

Program pro děti (11–18 h)

11:00 Zahájení s dětskou písničkou

11:30 Dva kocouři (pohádka Jiřího Krause a Ivany Zajáčkové)

13:00 Krušnohorská dudácká kapela z Mostu

autogramiáda Ladislava Županiče

13:30 Brodeslavské soutěžení pro holky a kluky

14:00 Dva střevíčky pro Popelku (Divadlo rozmanitostí)

15:00 Pohádkové zpívání

15:30 Soutěžíme s Bobíkem

16:00 Road show Bobík „Školička v Bobíkově“

17:00 Krušnohorská dudácká kapela z Mostu

 

Hudební skupiny (18–23 h)

18:00 Pokoj č. 26 (Písně legendárního Petra Nováka)

19:00 Bambule music (rock z České Kamenice)

20:00 BURMA JONES

21:30 APU BAND (výběr těch největších světových hitů)

 

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také