Krejčíková a Siniaková vyhrály v Indian Wells
18.3.2023
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Krejčíková a Siniaková poprvé vyhrály v Indian Wells! Titul má i Ledecká

Holky, vy jste prostě famózní! Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková poprvé v kariéře ovládly tenisový turnaj v Indian Wells, kde ztratily jediný set. Ve finále zdolaly brazilsko-německý pár. Triumf v sobotu získala také Ester Ledecká.

Turnaj, který se označuje jako „pátý grandslam“, doplňuje už tak bohatou sbírku titulů českého dua. Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková vyhrály tuto sezonu všechny velké turnaje, na nichž startovaly.

Na turnaji WTA v Indian Wells už hrály finále v roce 2019, tehdy neuspěly, ovšem letos to už vyšlo. Je neskutečné, jak Češky stále soupeřky válcují. Pár Beatriz Haddadová Maiaová, Laura Siegemundová porazily v dramatickém závěru v super tie-breaku (6:1, 6:7, super tie-break ve třetím setu skončil 10:7).

Krejčíková se Siniakovou mají dohromady ve čtyřhře už 15 titulů, získaly zlato na olympiádě v Tokiu i Turnaji mistryň. A jak vidno, nehodlají končit. „Stále přicházíme na to, jak se zlepšovat. Těším se na další společné zážitky,“ řekla v lednu v Austrálii Bára Krejčíková.

Zlatá Ester

No, a aby toho nebylo málo, titul v sobotu získala také „zimní obojživelnice“ Ester Ledecká. Ta vyhrála na snowboardu paralelní slalom v Berchtesgadenu, kde byla nejlepší i v kvalifikaci, a připsala si už 21. triumf ve Světovém poháru.

Ester Ledecká slaví

Ester Ledecká slaví

Dcera zpěváka Janka Ledeckého vyhrála na snowboardu poprvé od roku 2021, pak byla mimo kvůli zranění. „Závod byl úžasný, užívala jsem si každé kolo. Jsem šťastná, že jsem zpátky,“ zářila Ester Ledecká.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Twitter/WTA

Přečtěte si také

Štítky:,