Ledecká vyhrála anketu Sportovec roku. Dorazila Pártlová, Peřinová i Puhajková
22.12.2022
Kategorie: Celebrity

Přehlídka na Sportovci roku: Zlatá Ledecká, zářila Pártlová i Puhajková

Primárně jde na téhle akci o to, aby sportovci převzali ocenění za výkony v sezoně. Jenže Sportovec roku je také jedna velká přehlídka. Nejinak tomu bylo letos.

První místo brala „zimní obojživelnice“ Ester Ledecká, druhé skončily tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková, bronz má hokejista Bostonu David Pastrňák. Ze zmíněných žen to na pódiu slušelo nejvíc právě Siniakové, jež vyrazila na galavečer bez své parťačky, která se připravuje na sezonu v Dubaji.

Na „večírku“ se v černých šatech objevila i Martina Pártlová. „Zase jsem nic nevyhrála,“ smála se zpěvačka na Instagramu, kam přidala fotku s moderátorkou. Tou byla Daniela Písařovicová. „Fajná děvucha na fajný akci. Stejně mladý, stejně krásný, stejně hezky oblečený, prej stejně hodný…  Bohužel pro mě ne stejně chytrý,“ culila se Pártlová.

A pak zazářila třeba také Inna Puhajková. Moderátorka Sportovních novin na Nově tradičně rozdávala na všechny strany svůj půvabný úsměv. Samotné vyhlášení ji pak ale trošku zklamalo, tak jako většinu diváků. „Zasloužil by si být mnohem výš,“ napsala Inna, když si cenu přebíral zápasník Jiří Procházka. Ten předváděl v kleci famózní výkony, přesto bral až 10. místo.

Krásná Inna Puhajková

Krásná Inna Puhajková

Za zmínku rozhodně stojí i další moderátorka, tentokrát však ze sportu na České televizi, a sice Žaneta Peřinová. I tu si většina diváků zamilovala díky jejímu úsměvu, a ukázala ho i v hotelu Hilton, kde Sportovec roku proběhl.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Česká televize, Instagram

Přečtěte si také