Párty Hárder: Summer Massacre válcuje Netlflix
16.3.2023
Kategorie: Film

Párty Hárder: Summer Massacre válcuje Netflix

Že jste neviděli film Párty Hárder: Summer Massacre v kině? Tak to pro vás máme super zprávu. Snímek je nově k zhlédnutí na platformě Netflix! Je určený především pro teenagery, a také pro ty, co mají rádi černý humor.

Pokračování prvního dílu Párty Hárd z roku 2019, který je rovněž na Netflixu, je plné šílených vtípků. Od začátku až do konce. I kdybyste se snažili, nejde se nesmát. Není nouze o vulgarity (a že jich je), sexuální scénky a perfektní herecké výkony.

Tohle je zkrátka něco, co na mladé funguje. Tím spíš, když to umíte udělat pořádně. Režisér Marty Pohl, jenž je v hudebním prostředí známý coby Řezník, trefil obsazení. Všem jejich role věříte. Ať už je to zoufalec, který se nakonec v ráji pařeb a sexu na Mácháči stane pomyslným králem, „nejlepší balič“ alias rybí člověk nebo zvrhlý doktor.

Je to jízda

Pokud nejste fanda korektnosti dnešní doby, snímek si rozhodně užijete. „Českej film už řadu let smrdí zapářkou a až na ojedinělé výjimky se tu dokola točí ty stejný sračky s okoukanejma hercema. Chápu, že části divácké obce to vyhovuje, ale zbytek trpí,“ řekl Marty Pohl, když dotočil jedničku.

Ve druhém díle to je velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ dodal. Naplnili.

Párty Hárder: Summer Massacre vás dostane

Párty Hárder: Summer Massacre na Netflixu

Párty Hárder: Summer Massacre se na Netflixu těší velké oblibě a dostal se na na první místo v trendech. Kromě něj si tam už můžete pustit třeba i film Banger.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Bontonfilm

Přečtěte si také