Film Banger usiluje o Českého lva
25.2.2023
Kategorie: Film

Netlfix má BANGER. Sergei Barracuda a Adam Mišík jsou online

No sláva! chtělo by se zvolat. Ke zhlédnutí online bude konečně český film Banger. V kinech měl pěkná čísla i skvělá hodnocení od návštěvníků. Za pár dní si ho budete moct pustit z pohodlí domova. Pokud si tedy platíte předplatné.

Jak už jsme psali, Netflix zbrojí proti neplatičům a chce také omezovat sdílení účtů v rámci jedné domácnosti. Některým nezbývá než doufat, aby to nestihl zavést do 1. března. Právě v tento den totiž bude zveřejněn onen vychvalovaný kousek Banger.

Že se je na co těšit, je zřejmé nejen z recenzí, ale také z traileru a hudebního klipu. Na český rybníček jde totiž o zcela unikátní příběh i zpracování. Film režiséra Adama Sedláka byl točen na iPhone!

Rap a kokain

Hlavní postavu hraje Adam Mišík, filmový raper, který během noci plné kokainu touží nahrát banger, jenž sbourá streamovací služby a internet. Roli tam mají také „pravý raper“ Sergei Barracuda, Marsell Bendig, bratr zpěváka Jana Bendiga, Anna Fialová i Jan Révai.

Banger ale není to jediné z české dílny, co letos obohatí Netflix. Přehrát si už můžete třeba thriller Promlčeno, v němž hraje Karel Roden či Vilma Cibulková, film Známí Neznámí (hrají Martin Hoffman a Klára Issová) nebo snímek Il Boemo s Vojtěchem Dykem.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Facebook, film Banger

Přečtěte si také