Monika Babišová je ráda, že nebude první dáma. Výsledky voleb jí nevadí
30.1.2023
Kategorie: Celebrity

Neúspěch Andreje ji nemrzí. Budeme mít normální život, říká Babišová

Nový prezident Petr Pavel dostal téměř o milion hlasů více než Andrej Babiš. Poražený kandidát to přijal s úsměvem, na tiskovce po vyhlášení výsledků voleb byl v pohodě. Stejně jako jeho manželka. Monika Babišová je defacto ráda, že nebude první dámou.

Ona taková pozice nejenže znamená, že budete ještě více na očích, ale také by se rozhodně na manžele Babišovi zase valila kritika ze všech stran. Tím, že Andrej Babiš skončil druhý, si jeho choť může vlastně oddechnout.

„Andrej je nadšený z tolika hlasů, které od vás dostal, a já jsem moc rada, že budu mít i nadále celkem normální život,“ napsala plavovláska na Instagramu. Dál se hodlá věnovat nadaci Agrofert, jíž před 30 lety s mužem založili. „Budeme pomáhat všem, kteří naši pomoct potřebují. To je pro nás nejdůležitější,“ dodala Monika Babišová, místo níž zaujme místo první dámy Eva Pavlová.

Andrej Babiš a jeho choť Monika Babišová

Andrej Babiš a jeho choť Monika Babišová

Prezidentské volby, které přinesly historicky nejvyšší účast, byly pořádně vyhrocené. Babiš a jeho žena dostali před druhým kolem dopisy s nábojem a výhružkami. Zda bude Babiš dál pokračovat v politice, o tom se rozhodne na zasedání předsednictva hnutí ANO.

Monika by možná byla ráda, kdyby ho po těch letech už měla doma sama pro sebe.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také