Marek Lambora s Petrem Pavlem
29.1.2023
Kategorie: Celebrity

Můžu se s vámi vyfotit, pane prezidente? Fotky celebrit s Petrem Pavlem

Volby jsou u konce. Voliči si jako svého nového prezidenta zvolili Petra Pavla. Právě generál byl volbou také mnoha českých celebrit. Některé se s Petrem Pavlem i vyfotily. Nyní se tak můžou pochlubit snímkem s novou hlavou státu. 

Druhé kolo prezidentských voleb hlásilo rekord, mělo totiž historicky největší účast voličů. Ti si za novou hlavu státu vybrali Petra Pavla. Právě na pohled klidný a pohodový generál vzbudil sympatie také u mnohých celebrit. Ty se tak rády na sociálních sítích pochlubily, komu ve volební místnosti hodily svůj hlas. Kdo koho volil, se můžete dočíst tady.

Někteří ze známých umělců a influencerů pak zahodili ostych a rovnou se s Petrem Pavlem zvěčnili. Jedním z nich byl i usměvavý herec Marek Lambora. „Zavítal mezi nás během premiéry do divadelní rekvizitárny, a tak nepřímo navázal na prezidenta Václava Havla, který měl Divadlo na Vinohradech velmi rád a svého času v naší rekvizitárně také sedával,“ napsal k fotce s novým prezidentem na svůj Instagram Lambora. „Byl jsem příjemně překvapen, když jsem se během našeho rozhovoru přesvědčil o tom, že je pan generál Pavel přesně takový, jakého jsem ho do té doby vnímal jen skrze média a sociální sítě – slušný, lidský i přes jeho únavu vtipný, ale hlavně pokorný,“ dodal.

Flanelová košile, oblíbený kousek z šatníku Petra Pavla, se stala jakýmsi symbolem generálových voličů. Není tedy divu, že se do ní oblékla i herečka a zpěvačka Anna Julie Slováčková, která se rovněž pochlubila na svých sociálních sítích fotkou.

Anna Julie Slováčková a Petr Pavel

Anna Julie Slováčková a Petr Pavel

Známý rapper a zpěvák s vietnamskými kořeny Renne Dang se toho nebál a rovnou si i s Pavlem připil na zdraví. Přiťuknout si samozřejmě nemohli ničím jiným než půllitříkem oblíbeného piva, které je pro náš národ tak typické. Foto jako důkaz najdete také na hudebníkově Instagramu.

Renne Dang a Petr Pavel

Renne Dang a Petr Pavel

Fotku ulovila také pětadvacetiletá herečka Anna Kadeřávková, kterou mimo jiné můžete znát ze seriálu Ulice. „Gratuluji našemu novému panu prezidentovi!“ napsala stručně a jasně ke svému instagramovému postu radující se blondýnka, jež zrušila účast v Survivoru.

Anna Kadeřávková a Petr Pavel

Anna Kadeřávková s Petrem Pavlem

To influencerka a moderátorka Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol a zpěvák Jan Fanta si udělali radost a zvěčnili se ve společnosti nejen Pavla ale také jeho sympatické manželky, naší nové první dámy Evy Pavlové. Fotku si na rozdíl od svých kolegů „postli“ černobílou, takže v jejich feedu rozhodně nezapadne.

Která fotka se vám nejvíc líbí?

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Instagram

Přečtěte si také