David Deyl valentýnský koncert
11.1.2023
Kategorie: Hudba

To bude romantika! Užijte si Valentýna s Davidem Deylem, zazpívá i song Gotta

Sympatický blonďák a rodák ze severních Čech David Deyl chystá pro své příznivce parádní program na svátek zamilovaných. V pražském Divadle Metro totiž proběhne jeho koncert plný romantických písní ze života. Chybět nebude ani „Gottovka“ Jdi za štěstím.

Ať už jste momentálně single nebo vám dělá radost partner, určitě si udělejte den zamilovaných hezký. Vydat se můžete právě na koncert Davida Deyla. Za doprovodu klavíristy Václava Krahulíka zazní ty nejzamilovanější a nejkrásnější písně z Davidova repertoáru a také již známé muzikálové melodie od Andrew Lloyd Webbera.

Návštěvníci na akci, která se bude konat 14. února, uslyší také píseň Jdi za štěstím, kterou jistě velmi dobře znáte. „Vím, že jsem si vzal velké sousto po božském Karlu Gottovi, ale dal jsem do toho všechno a snad se vám i moje verze bude líbit,“ napsal pokorně Deyl na Youtube, kde písničku vydal i s klipem jako vánoční dárek pro své fanoušky.

Že je David Deyl velký romantik, potvrdil například před třemi lety, kdy při představení své novinky Ahora zazpíval tento song na lodi, pak skočil do Vltavy a plaval za svými fanynkami.

Jste-li příznivcem Davida Deyla nebo si zkrátka chcete udělat příjemný valentýnský večer ve společnosti romantických písní, toto pro vás bude skvělá volba. A navíc si oblíbený zpěvák pro každého návštěvníka přichystal malé překvapení, konkrétně kytičku a sladké tajemství. No dámy, neberte to! 🙂 Vstupenky na koncert zakoupíte na webových stránkách Divadla Metro.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Přečtěte si také

Štítky: