David Deyl křest Ahora
25.8.2019
Kategorie: Hudba

David Deyl zazpíval Ahora na lodi, pak skočil do Vltavy a plaval za fanynkami

Tak takovýhle křest songu se jen tak nevidí. David Deyl je prostě originální, a tak se rozhodl pro novináře a fanoušky uspořádat zajímavý program. Kromě samotného křtu se tak přítomní dočkali romantiky a zpěváka, který na vlastní kůži vyzkoušel teplotu Vltavy v centru Prahy.

Zhruba padesát fanynek a několik novinářů čekalo na Davida Deyla, až dorazí pokřtít svou novinkovou píseň Ahora, kterou nazpíval ve španělštině. Moderátor akce Alexander Hemala netrpělivé návštěvníky upozornil na menší zpoždění, které bylo zapříčeněno nečekaným uvedením populárního zpěváka. Ten totiž připlul na lodičce, na které následně zazpíval svou novinku. A že to byla romantika! Příznivkyně interpreta si tak přišly rozhodně na své.

David Deyl skočil do Vltavy

David Deyl se rozhodl skočit z loďky do Vltavy

Deyl ale nemohl připlout přímo k lodi Petra, nezbývalo mu tak nic jiného, než zahodit zábrany a skočit do Vltavy. Oblečený doplaval až za svými fanynkami. A po chvíli už se mohlo začít křtít. Ahoru pokřtila zpěvačka a Deylova kamarádka Monika Absolonová. Společně s moderátorem Alexandrem Hemalou postříkali symbolickou desku proseccem a připili si na letní hit.

David Deyl plaval ve Vltavě

Nikdo nečekal, že se David opravdu do Vltavy ponoří

Zajímavostí zajisté je, že na Spotify má už dnes Ahora přes milion přehrání a řadí se tak mezi nejposlouchanější letní písně na digitálních platformách. K singlu vzniklo také Lyric video, ve kterém coby kompars vystupují reálné Deylovy fanynky z celé republiky.

Nutno zmínit, že i tuto píseň uslyší fanoušci na velkém koncertu k deseti letům Davida Deyla na scéně, který se bude konat 9. listopadu 2019 v Kongresovém centru Praha.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Lukáš Krajčo

Mohlo by vás také zajímat