Tomáš Ortel se potýká s velkou nenávistí.
11.2.2020
Kategorie: Celebrity

Tomáš Ortel je trnem v oku: Čůrají mu na auto, dodávce rozřezali gumy!

Někteří ho milují, další jej nenávidí. A nebojí se to dát najevo. Zpěvák Tomáš Ortel ze stejnojmenné kapely je pro spoustu lidí trnem v oku, a zašlo to tak daleko, že mu nepřátelé ničí vlastní majetek. Přiznal, co všechno mu už provedli!

Když magazín PraKultura jako první přišel s informací, že skupina Ortel bude letos chybět na Řípské pouti, kde podle původní domluvy měla tradičně vystupovat, strhla se okolo zmíněného bandu velká bouře. Jenže překvapivá stopka, jež byla kapele vystavena, není zdaleka jedinou věcí, co její členy trápí!

Především frontman Tomáš Ortel, s nímž jsme vám už po úspěchu v anketě Český slavík přinesli obsáhlý rozhovor, se dennodenně setkává s nenávistí ze strany posluchačů jiných interpretů. A ne ledajakou… Nepřátelé jsou schopni zajít pěkně daleko! „Zaznamenávám útoky na svůj majetek,“ přiznal zpěvák serveru expres.cz.

A byl konkrétní. „Někdo se mi vyčůrá na auto a vyfotí se u toho… Stalo se, že mi někdo i rozřezal gumy u dodávky nebo hodil dlažební kostku na čelní sklo,“ řekl plzňský patriot s tím, že poslední z případů se stal během prosince uplynulého roku!

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat