Tomáš Ortel nesmí vystoupit na Řípské pouti.
6.2.2020
Kategorie: Hudba

Tvrdý direkt pro Ortel! Vydali nové CD, zakázali jim koncert na Řípské pouti

Poslali do světa nové album a dostali zákaz! Kapela Ortel se letos opět chystala k tradičnímu vystoupení na Řípské pouti, jenže má smůlu. Zastupitelstvo obce Krabčice, kde akce probíhá, jim na společném zasedání vystavilo stopku.

Na proslulé hoře Říp přitom skupina Ortel vystupovala pravidelně od roku 2016, co uspěla v dnes už nefungující anketě Český slavík. A měla velký ohlas. Na jejich koncert se tam sjížděly tisícovky fanoušků, i těch, kteří si na kritizovaný band chtěli udělat vlastní obrázek.

A proč to tentokrát nevyjde? Za všechno podle všeho může vydání nového alba Diktátor, k němuž frontman Tomáš Ortel opět přispěl svéráznými texty. A to se někomu nehodilo do krámu! Konkrétně představitelům Krabčic, kteří se podle zdrojů PraKultury na zvláštním zasedání rozhodli, že letos plzeňskou skvadru na pódium nepustí!

Kapela už ohlásila zrušení události na Facebooku. „CD Diktátor sklízí své ovoce. Letošní vystoupení na Řípské pouti nám bylo zrušeno!“ stojí na profilu Ortelu, kde se vzápětí strhla vlna naštvaných komentářů ze strany fanoušků. A není se co divit…

Text: Jan Rochovanský
Foto: Archiv

Mohlo by vás také zajímat