Pavel Callta a Sabina Rojková si spolu užívali v lázních
20.1.2020
Kategorie: Celebrity

Žádostí o ruku to neskončilo! Pavel Callta a Sabina Rojková odjeli do lázní

Těm to ale sekne! Populární zpěvák Pavel Callta a krásná herečka Sabina Rojková společně vyrazili v minulých dnech za hranice do Maďarska, kde si dávali oddych v oblíbených termálních lázních. Že by se dali konečně do kupy?

O tom, že není vztah mezi touhle dvojičkou zdaleka jen pracovní, se v zákulisí českého showbyznysu šušká už nějaký ten pátek. Když si Pavel Callta poprvé pozval roztomilou Sabinu Rojkovou do videoklipu k singlu Nezapomeň, hned si padli do oka! A ladili spolu tak dobře, že pak doprovodila jeho další pecku Ať se stane cokoliv. V něm ji zpěvák dokonce požádal o ruku!

A právě tam mezi nimi možná přeskočila jiskra. V listopadu totiž vzal idol mladých dívek herečku na českou premiéru snímku Star Wars: Vzestup Skywalkera, a poprvé se s ní ukázal ve společnosti. A o víkendu už si užívali soukromí v maďarských termálních lázních! „Náš první trip, kterej vznikl spontánně den předem. A bylo to skvělý! Mám rád tuhle fotku a hlavně tuhle úžasnou holku,“ napsal Pavel k jejich snímku na Instagramu.

Pavel Callta a Sabina Rojková v maďarských lázních

Pavel Callta a Sabina Rojková v maďarských lázních.

O společné cestě pak informovala fanoušky i bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice. „Úžasný výlet s úžasným klukem,“ uvedla Sabina u svého příspěvku. Zda však proběhla i nějaká ta romantika, nepřiznala…

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Přečtěte si také