Zpěvák Callta v Paříži
15.3.2023
Kategorie: Celebrity

Pavel Callta píše songy v Paříži. A není tam sám

Usměvavý Pavel si oblíbil Paříž! Pozdrav z francouzské metropole poslal známý zpěvák Callta svým fanouškům koncem února, nyní je tam po necelém měsíci znovu. Rozhodně ale nelelkuje, na své sociální síti přiznal, že tam píše nové songy.

Čerstvý čtyřiatřicátník Pavel Callta si užívá Paříž. Kromě obdivu tohoto romantického města se tu ale věnuje také práci. „Posílám pozdrav z Paříže, kde zase píšu nový songy a včera jsem dopsal jeden úplně novej, tak se těšim, až ho uslyšíte,“ napsal na svůj Facebook sympatický interpret.

Zpěvák Pavel Callta zdraví z Paříže

Zpěvák Pavel Callta zdraví z Paříže

Pavel si v Paříži oblíbil především tamější Louvre. „Miluju to tady,“ napsal k další své fotce Callta, který je známý coby vášnivý cestovatel. Na své zahraniční cesty se často vydává i sám, takže má alespoň čas se věnovat právě tvorbě. Dnes už ale letí domů, kde ho čeká studio. Fanoušci se tak mají jistě velmi brzy na co těšit.


Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pavel Callta (@pavelcallta)

Pavel Callta ovšem není z českých celebrit sám, kdo si v tuto chvíli užívá sladkou Paříž. Na stejné místo se vydali i Mariana Prachařová s rodinkou, Sara Sandeva či Hank z Atmo Music, kam s ním zavítala i jeho těhotná přítelkyně Lucie Pejčochová.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram, FB

Přečtěte si také