Sabina Rojková jako Johana v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
17.1.2023
Kategorie: Film

Bude to rebelka! Sabina Rojková jako Johana zamíchá dějem v Ordinaci

Je na co se těšit! Ve čtvrtek se na Voyo vrací seriál Ordinace v růžové zahradě 2, který přivítá nové postavy. Bude v něm i půvabná Sabina Rojková jako Johana, charakter její postavy ale nejspíš nebude mezi diváky nejpopulárnější.

V seriálu se objeví hned několik nových tváří, o čemž jsme vás informovali už na konci minulého roku. Právě Rojková ale teď diváky pozvala ke sledování Ordinace skrze Instagram. Hrát bude sestru vrchní (Patricie Pagáčová). A bude to něco!

„Nová postava Johana velice zajímavě zamíchá dějem. Myslím si, že se je rozhodně na co těšit!“ navnadila Sabina fanoušky. Její Johanka bude rebelka, která se zakouká do zadaného mužského.

„Má svou hlavu a na všechno názor, který dost často neodpovídá tomu, co si myslí většina. S tím souvisí i její problém s autoritami, s nímž v nemocnici zákonitě narazí. Hlavně zpočátku říká nahlas všechno, co si myslí, což její kolegyně a kolegové neberou vždy s úsměvem,“ řekla už dříve.

Ordinace v růžové zahradě 2: Sabina Rojková

Sabina Rojková jako Johana a Patrik Děrgel coby Patrik Mára

Od pětadvacetileté herečky původem z Teplic se můžeme těšit na skvělé výkony, divákům už je předvedla třeba ve snímcích Co ste hasiči, Modrý kód nebo v pohádce Největší dar.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Mohlo by vás také zajímat