Tereza Mašková na dovolené
15.7.2019
Kategorie: Celebrity

Tereza Mašková tráví léto s přítelem: výlety po Česku, dovolená v Chorvatsku

Vypadá to, že úřadující superstar a skvělá zpěvačka Tereza Mašková má skvělé léto. Volné slunečné dny si užívá buď na výletech po krásách Česka, anebo na dovolené v Chorvatsku, kde je právě nyní a nemůže si to tam vynachválit. 

Nejlepší z dosavadních vítězů soutěže Superstar, účinkující show Tvoje tvář má známý hlas a zpěvačka s obdivuhodným rozsahem Tereza Mašková se přidala k velké části Čechů a pro svou dovolenou si vybrala Chorvatsko. Tam si dopřává zaslouženého volna potom, co pustila do světa videoklip k druhé písni Žár.

Tereza Mašková s plameňákem

Tereza Mašková s plameňákem

„Momentálně jsem s rodinou a kamarády na dovolené v Chorvatsku, kde si užíváme sluníčka a letní pohodičky. Doufám, že i vy se máte tak krásně, jako my tady. Člověk si musí umět najít čas i sám pro sebe a na lidi v blízkém okolí. Já si užívám léto takto,“ napsala si k fotce na Instagramu sympatická růžovovláska. Té dělá ve vodě společnost i plameňák, který je teď tolik v módě.

Superstar Tereza Mašková na dovolené v Chorvatsku

Na dovolené v Chorvatsku

Zpěvačka nesedí doma na kanapi ani v případě, že se nachází v letních měsících v Česku. Ráda si totiž vyrazí na nějaký ten výlet. Naposledy se byla s přítelem Oliverem, sestrou Veronikou a maminkou podívat na hradě Děvín. A podle fotek se tam měli opravdu náramně.

Tereza Mašková s přítelem

Tereza s přítelem

Jak je vidět, Tereza Mašková jenom září. Zřejmě za to může nejen zasloužené volníčko, ale také nový přítel, který je hudebním producentem. Tak se těšíme, až ti dva pustí do světa zase nějakou skvělou hudební novinku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Instagram

Sledujte náš Instagram a Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Přečtěte si také