Tereza Mašková
19.9.2018
Kategorie: Celebrity

Opravdu měla přítele? Superstar Tereza Mašková předvedla orgie se ženou

Zatímco v superstar působila dvaadvacetiletá Tereza Mašková jako vcelku nesmělý kliďas, v show Tvoje tvář má známý hlas dokázala, že umí být i pěkná divoška. Na jevišti to dokonce mladá umělkyně rozjela natolik, až skončila v posteli se ženou. 

Sympatická Tereza Mašková na sebe umí upoutat pozornost, a to nejen svou výraznou hřívou a nezaměnitelným hlasem, který by jí mohla závidět leckterá z našich zpěvaček. Růžovovláska totiž dokáže udělat i parádně rozjetou show. To dokazuje už nějaký ten týden v „nováckém“ pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Tam naposledy ztvárnila populární divu Pink a její písničku Sober. Mnozí si možná říkali, jak se tato naše začínající zpěvačka chopí lehce erotické scény s tanečnicí? Výsledek ale dopadl na jedničku, jak můžete zhodnotit i po zhlédnutí videa. A není vlastně ani divu, že se do toho Tereza tolik položila. Má totiž vystudovaný muzikál, takže i herectví by měla mít v malíčku.

„Postelovka“ se ženou se jí povedla opravdu na výbornou. Málokdo by tak věřil, že ve skutečnosti je Tereza Mašková nejen na kluky, ale také pěkná stydlivka. „Od začátku jsem s tím bojovala, brzdil mě stud. Řekla jsem si, že je to jenom hra a všechno je jenom jako. Díky tomu jsem to překonala a zahrála to,“ řekla o svém ztvárnění Pink pro TV Nova.

Na vítězství to sice v tomto díle nestačilo, což ovšem Terezu mrzet nemusí. Výhru si totiž užila v předchozím kole za skvělé ztvárnění Rihanny a jejího hitu Diamonds.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook Tvoje tvář má známý hlas

Mohlo by vás také zajímat