Tereza Mašková jako Marika Gombitová
4.11.2018
Kategorie: Hudba

Skvělý výkon! Tereza Mašková se proměnila v Gombitovou a zvítězila

Úřadující vítězka SuperStar Tereza Mašková opět překvapila, a to v dobrém slova smyslu. V posledním díle „novácké“ Tváře se převtělila do legendární Mariky Gombitové a bravurně zazpívala její hit Koloseum, čímž dokonce dojala porotu.

Porotci i soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas opravdu jen těžko ukrývali slzy dojetí, když zazpívala jejich kolegyně Tereza Mašková. Málokterá naše zpěvačka totiž dokáže perfektně prezentovat těžké písně Mariky Gombitové, dvaadvacetiletá Tereza to ovšem zvládla s přehledem.

Se slovenskou legendou se ale při zpívání nesetkala poprvé, už v hudební soutěži SuperStar totiž dostala za úkol zazpívat hit této paní zpěvačky. Tehdy to byla píseň Vyznanie, která se jí povedla na výbornou, ale Koloseum snad mělo ještě větší grády. Není tak divu, že předposlední kolo aktuální řady Tváře vyhrála.

Už se tak těšíme, kdy Mašková představí nějaký ten svůj song. A nejspíš to nebude dlouho trvat. Růžovovlasá mladá zpěvačka totiž natáčí svůj první videoklip. A už jen proto, že ho točí v krásné přírodě u Mumlavských vodopádů v Krkonoších, určitě se bude na co koukat. Jakým hudebním stylem se však bude ubírat, je stále překvapením.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Facebook

Mohlo by vás také zajímat