David Deyl nahrál song Ahora ve španělštině.
6.7.2019
Kategorie: Hudba

Ahora, lalala! David Deyl nahrál rytmický song, španělština mu skvěle sedí

Zpěvák David Deyl potěšil celou svou fanouškovskou základnu. Blonďák s parádním hlasem vydal zbrusu nový song Ahora, který nazpíval ve španělském jazyce. Rytmická skladba vás donutí tančit, je jako dělaná na léto. Za nás palec nahoru.

Po dobu celé kariéry skládá romantické písně, píše to, co mu říká jeho srdce. David Deyl, který patří k nejkvalitnějším zpěvákům u nás, se nyní vydal trošku jinou cestou. A vyšlo mu to! Idol mnoha fanynek nahrál skladbu Ahora. Jak už název vypovídá, nazpíval ji ve španělštině.

Rytmický song se jednoznačně zařadí mezi letní tuzemské hity, šanci má i na zahraniční scéně. Jedná se totiž o velice nadprůměrnou písničku, u níž stačí první poslech a nemůžete ji vymazat z hlavy. A tak ji posloucháte pořád dokola. Skladba sice nemá videoklip, což je trochu škoda, je však k dispozici na streamovacích službách Spotify či Apple music.

Španělská písnička je skvělou pozvánku na Deylův listopadový koncert v pražském Kongresovém centru, kterým rodák z Ústí nad Labem oslaví deset let působení na naší hudební scéně. A protože nepochybujeme o tom, že opět potvrdí roli jednoho z TOP hudebníků v rámci živých vystoupení u nás, rozhodně byste jej měli přijít podpořit. Bude to stát za to.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat