Karel Gott chystá oslavu 80. narozenin. Zeman ani Babiš nedorazí
21.6.2019
Kategorie: Celebrity

Rána pro Gotta! Oslavu vynechá i Vondráčková, Zeman a Babiš mají zákaz

Velký den se blíží. Karel Gott bude mít zanedlouho 80. narozeniny, přičemž už dnes má naplánovanou předčasnou oslavu. Ta ale nejspíš nebude až tak parádní, jak se předpokládalo. Z různých důvodů na ni nedorazí řada zpěvákových kamarádů, někteří politici dokonce dostali zákaz na večírek přijít.

Očekávala se celebrace hodná nejlepšímu českému zpěvákovi všech dob, plány se ale pomalu hatí. Karel Gott, který bude mít 14. července už 80. narozeniny, měl původně odehrát velký koncert v pražské O2 areně, kde by krásný věk oslavil, kvůli jeho oslabené imunitě z něj však nakonec sešlo. A jak se zdá, velký úspěch nebude mít ani druhý nápad.

Plzeňský rodák se rozhodl naplánovat předčasnou oslavu, jež se má konat už dnes v prostorách Divadla Na Jezerce. Na večírek pozval řadu svých kamarádů i známých umělců, na seznamu samozřejmě nechyběla ani největší jména tuzemské hudební scény. Nakonec ale bude úspěch, pokud dorazí alespoň pár z nich. Dvaačtyřiceti násobnému Slavíkovi totiž začínají přicházet omluvenky!

Už nyní je jisté, že akci nestihnou třeba Michal David nebo Marek Ztracený, který se výrazně podílel na jeho dosud posledním vydaném albu Ta pravá. Muž se zlatem v hrdle nemůže počítat ani s účastí dlouholeté přítelkyně Heleny Vondráčkové. Všichni jmenovaní již mají domluvené koncerty, které nelze zrušit.

Největší diskusi mezi Gottovými fanoušky poté způsobila ohlášená absence vrcholných politiků. Ti však nedorazí ze zcela jiných důvodů, než David a spol. Třeba prezident Miloš Zeman, který zpěváka dlouhodobě obdivuje, či premiér Andrej Babiš údajně měli dostat zákaz od majitele zmíněného divadla Jana Hrušínského. Ten je nemá vůbec v lásce a dlouhodobě proti nim „zbrojí“ na sociálních sítích.

Ve svém panství by je viděl nerad. „Považuji za poctu, že si Karel Gott pro konání večera se svými přáteli zvolil Divadlo Na Jezerce a rád jsem mu jej k tomuto účelu zapůjčil. Seznam pozvaných hostů je zcela v režii managementu pana Gotta. Prezident ČR, premiér ani žádní jim blízcí politici na Jezerce nebudou,“ řekl vemlouvavě pro Blesk.

Věříme, že ačkoliv na oslavu nepřijde tolik osobností, jako se původně předpokládalo, božský Karel si ji pořádně užije. Mohl by třeba znovu vytáhnout outfit, který si vzal na nedávný koncert Leoše Mareše. Ať to stojí za to.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Sledujte náš Facebook, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže.

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: