Pocta Karlu Gottovi. Zesnulý Karel Gott se dočká koncertu na jeho památku.
12.2.2020
Kategorie: Hudba

Pocta Karlu Gottovi. Vdova Ivana plní slib, oznámila vzpomínkový koncert

Poslední velký sen se mu nakonec přeci jen splní. Zesnulý zpěvák Karel Gott (†80) toužil po narozeninovém koncertu k svým osmdesátinám v O2 Areně, nakonec jej ale kvůli zdravotním problémům musel zrušit. Hala se ale jeho nesmrtelných hitů přesto dočká. Díky vdově Ivaně.

Král českých zpěváků, který 1. října opustil svět, po sobě nechal spoustu úžasných písniček. A většina z nich zazní už v polovině prosince v libeňské hale. Vdova Ivana Gottová totiž nejprve obnovila mistrův účet na Facebooku, aby následně oznámila, že pracuje na velkolepé vzpomínkové show.

Na koncertu, jenž ponese název Pocta Karlu Gottovi, vystoupí nejzářivější jména české i slovenské hudební scény. „Manžel si ještě za svého života uvědomoval, že koncert na jeho památku by pro jeho příznivce měl být uspořádán. Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency, a sdělil svému nejbližšímu teamu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit,“ sdělila Ivana Gottová.

Během vystoupení bude navíc předán zvláštní šek na podporu výzkumu v oblasti leukémie. Vstupenky na koncert jsou k sehnání v předprodejní síti TicketPortal.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: