Karel Gott a jeho písně budou součástí druhého večera StarDance
14.7.2019
Kategorie: Celebrity

Pocta legendě. Karel Gott okoření druhý večer soutěže StarDance

Karel Gott, který dnes slaví narozeniny, se dočkal velké pocty. Legenda české hudební scény se nepřímo zúčastní druhého večera taneční soutěže StarDance. Slavné páry budou předvádět taneční kreace na jeho nejslavnější písně.

80 let! Přesně tohle životní jubileum dnes slaví nejoblíbenější český zpěvák Karel Gott. Hudebník dodnes dělá radost posluchačům, spousta lidí na jeho muzice a nezapomenutelných hitech vyrůstala. I proto si pro něj Česká televize připravila speciální dárek. Stále usměvavý chlapík bude součástí soutěže StarDance.

Gottovy písně doprovodí druhý večer, během něhož budou taneční páry bojovat o přízeň diváků. Díl ponese název Pocta legendě. „Pomocí těch nejlepších skladeb si připomeneme pěveckou hvězdu spojující všechny generace,“ uvedl Jan Potměšil, manažer vývoje.

Zároveň jde o skvělé lákadlo pro televizní diváky, kteří tento krok spojený s historicky nejúspěšnějším zlatým slavíkem zcela jistě ocení. „Repertoár Mistra nabízí desítky hitů, ze kterých můžeme vybírat muziku k jednotlivým tancům. K dispozici máme široký a inspirativní hudební prostor.“

A kdo všechno se v oblíbeném pořadu představí? Zatím známe devět párů, mezi nimiž jsou třeba bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová, youtuber Karel „Kovy“ Kovář, zpěvák Xindl X nebo herečka Veronika Kubařová. O poslední, desátém páru budeme informovat v následujících dnech.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Koláž PraKultura/Instagram

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, ať vám neutečou žádné novinky a soutěže!

Mohlo by vás také zajímat