Raper Kali ovládl hudební ceny rádia Europa 2
1.6.2019
Kategorie: Hudba

Vyhrál vše, co se dalo! Kali ovládl hudební ceny, zpěvačkám kraluje SIMA

Připsal si další velký úspěch. Raper Kali po odehraném koncertu v Březně zazářil na předávání hudebních cen slovenského rádia Europa 2, kde díky fanouškům převálcoval všechny kolegy a získal celkem čtyři ceny, což je maximum. Radovat se může také talentovaná SIMA.

Předávání hudebních cen tohoto rádia baví. Europa 2 každým rokem uspořádá velkou show, na níž se představí všichni moderátoři či oblíbení interpreti. Včerejší akci si však užili především fanoušci Kaliho. 35letý raper nejenže předvedl na živo svoji nejnovější pecku Ja sa na tom bavím, kterou nahrál ještě v průběhu soutěže The Voice, ale také ovládl celé hlasování.

Sympatický umělec, jenž v posledních letech způsobil obrovský „boom“ a obdržel sedminásobnou platinovou desku za ještě relativně čerstvé album Dovi Dopo, si z galavečera odnesl rovnou 4 ceny! Kali vyhrál v kategorii nejlepší slovenský zpěvák roku, díky songu Nejsom ten pravý obdržel sošku za nejlepší videoklip a stal se absolutním vítězem.

Čtvrtou a poslední chloubu pyšný tatínek obdržel za nejlepší písničku uplynulého roku, kterou se stal hit Nevolaj MiZ toho má pochopitelně radost také SIMA, nahráli jej totiž společně. Mladá interpretka následně ovládla dámskou pěveckou kategorii. Úspěch si připsala i kapela IMT Smile, jež se opět stala nejpopulárnější tamní skupinou. Objevem roku byl zvolen hudebník Mark Dann.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu.

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:, ,