SIMA a Kali vydali song Nevolaj Mi
2.12.2018
Kategorie: Hudba

Vysněná spolupráce. SIMA a raper Kali vydávají song Nevolaj Mi

Tak tahle spolupráce se opravdu vydařila. Slovenská zpěvačka SIMA, která spustila předprodej svého druhého alba, zavěsila na youtubový kanál zbrusu novou skladbu, na níž si pozvala celkem překvapivé jméno. Song, který jistě už brzy uslyšíme ve všech rádiích, obohatil oblíbený raper Kali.

Mladá slovenská umělkyně Simona Hégerová potěšila mnohé fanoušky, když oznámila, že vydává druhé album. Na nosič Podla seba si navíc pozvala několik zajímavých hostů v čele se Separem, Egem či Kalim. A právě skladba s třetím jmenovaným, jenž sám nedávno vydal nové CD, čerstvě spatřila světlo světa.

K hitovce Nevolaj Mi, jíž produkoval dvorní Kaliho DJ Peter Pann, rovnou krásná zpěvačka natočila povedený videoklip. O ten se postaral multitalentovaný rodák z Nitry Arogant. A kromě fanoušků jsou s novinkou spokojení také samotní umělci. „Sima je pro mě velice talentované děvče a ve spojení s jejím mužem (Tomáš Gablík, pozn.red.) je to vesmír. Slyšel jsem už pár věcí z nového alba a fakt musím říct, že co věc, to bomba. O to víc mě těší, že máme spolu skladbu,“ napsal Kali na Instagramu.

Sympatická blondýnka, jež si svojí výjimečnou tvorbou získala srdce mnoha fanynek, opět potvrdila, že ne nadarmo patří mezi nejoblíbenější rapující zpěvačky na naší scéně a těší se z milionů zhlédnutí u každé písničky. Nejnovější počin s populárním Kalim nebude výjimkou.

Text: Jan Rochovanský
Foto: Instagram

Mohlo by vás také zajímat

Štítky: