Milan Peroutka a Shopaholic Nicol budou moderovat pořad Snídaně s Novou
11.4.2019
Kategorie: Celebrity

Milan Peroutka míří do Snídaně s Novou! Uvádět s ním bude youtuberka

Tak tomu se říká velká výzva. Všestranně nadaný Milan Peroutka bude od příštího týdne v dalším pořadu televize Nova. Tentokrát si vyzkouší moderování Snídaně s Novou, která se již několik let těší velké sledovanosti. Jeho staronovou kolegyní bude Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol. Co na novou příležitost říkají?

Ještě včera večer běhal po podiu v pražském klubu Roxy, kde zahrál se svoji kapelou Perutě a odstartoval velkou show Sebastiana, dnes už musel Milan Peroutka brzy vstávat do nového zaměstnání. Před šestou hodinou ranní se hlásil v ateliérech televize Nova, aby prošel závěrečnou zkouškou. A vyšla!

Od příštího pondělí uvidíte tvář našeho magazínu v populární relaci Snídaně s Novou, jež kromě kompletního zpravodajství přináší divákům i rozhovory se známými osobnostmi. Pro 29letého sympaťáka, jenž momentálně natáčí také „novácký“ seriál Ordinace v Růžové Zahradě 2, to bude velká zkušenost.

Na moderování tak sledovaného pořadu se ohromně těší. „Hned v pondělí nás čeká povídání o Titaniku i v kostýmech, přijde za námi Sharlota, budeme malovat kraslice, vařit i soutěžit,“ nalákal diváky na sociální síti. „Největší výzva pro mě bude vstávání. Náročné bylo už chodit na kamerové zkoušky, které začínaly v devět hodin ráno,“ přiznal.

Staronová kolegyně

Jeho kolegyní, jež doplní moderátorské duo, bude youtuberka Nikola Čechová, jíž můžete znát spíše pod pseudonymem Shopaholic Nicol. Ta s nadaným hercem a zpěvákem působila již v relaci Mixxxer na Óčku. Dokonce s ním už stihla také nazpívat song Spolu/Sami, který již několik týdnů boduje v hitparádách.

„Když nabídka na uvádění Snídaně s Novou přišla, tak jsme si ji samozřejmě museli promyslet, ale přišlo nám to jako skvělá výzva a něco nového. Rozhodně jsme velmi natěšení!“ prozradila blodýnka, jež se na Instagramu může chlubit více něž sedmi sty tisíci sledujícími.

Text: Jan Rochovanský
Foto: TV Nova

Přečtěte si také